Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Portretas sepija

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2006-01-17 Jūra

Verta dėmesio.


Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 9.53 SoldOut

Knygos "Portretas sepija" aprašymas

Garsiausia Isabel Allende trilogija “Dvasių namai”, “Fortūnos duktė”, “Portretas sepija”.

Romanas “Portretas sepija” – paskutinė trilogijos dalis. Jame pasakojama Elizos (“Fortūnos dukters”) dukraitės Auroros gyvenimo istorija. Aurora, kaip ir “Fortūnos dukters” herojės Eliza bei panelė Roza, dvasiškai artima rašytojai ir savo beatodairišku meilės siekimu, ir tragiška patirtimi. Likusi našlaitė ir užaugusi kitos močiutės turtuolės Paulinos del Valjės namuose, Aurora išteka už nemylinčio ją vyro ir atkakliai siekia nepriklausomybės, kartu stengdamasi sužinoti savo tikrąsias šaknis, kol galiausiai, suvokusi savo pašaukimą, tampa talentinga fotografe ir suranda savo tikrąją meilę.Kiti taip pat domėjosi


2006-01-17

Verta dėmesio.

2005-11-09

Labai puiki knyga, ne tokia įspūdinga kaip „Fortūnos duktė“, bet labai lengvai skaitoma .

Parašykite atsiliepimą apie "Portretas sepija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Portretas sepija", Izabelė Aljendė (Isabel Allende). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Izabelė Aljendė (Isabel Allende) su knyga "Portretas sepija" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Portretas sepija" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Izabelė Aljendė (Isabel Allende). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Portretas sepija" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Portretas sepija" perkama kartu