BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pratimai 4-mečiui su lipdukais. Laviname dėmesį, atmintį, loginį mąstymą

Kaina: 2,89 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-09-30 2.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pratimai 4-mečiui su lipdukais. Laviname dėmesį, atmintį, loginį mąstymą" aprašymas

Ketverių metų sulaukęs vaikas jau gali ilgiau sutelkti dėmesį, geriau įsiminti. Šiuo amžiaus tarpsniu sparčiai formuojasi stebėjimo, loginio mąstymo įgūdžiai, gebėjimas sisteminti ir apibendrinti.

Jūsų rankose – puiki priemonė keturmečio gebėjimams lavinti. Šios knygos užduotys padės ikimokyklinio amžiaus vaikui perprasti svarbiausius klasifikavimo būdus (figūrų siejimo pagal bendras savybes, figūrų skirstymo į grupes, grupėje nederančių figūrų nustatymo), lavins jo gebėjimus nustatyti daiktų ir reiškinių panašumus ir skirtumus, sisteminti remiantis keliais požymiais, apibendrinti, taip pat formuos gebėjimus logiškai mąstyti, pagrįsti savo pasirinkimą, atkurti įvykių seką, nustatyti priežasties ir pasekmės ryšį, pastebėti ir ištaisyti logines klaidas.

Vaikas turėtų atlikti užduotėles tik drauge su suaugusiuoju, todėl pirmiausia patys atidžiai jas perskaitykite. Iš pradžių paprašykite vaiko pasakyti, kas pavaizduota paveikslėlyje, tada perskaitykite jam užduotį ir paaiškinkite, kaip ją atlikti, o jeigu reikia, padėkite atlikti. Pagelbėkite vaikui „sujungti linijomis“, „nuspalvinti“, „nupiešti taškelius“, „apibrėžti“, „priklijuoti lipduką“ ir t. t.

Suaugusieji, būkite kantrūs ir geranoriški, skatinkite vaiką reikšti savo mintis, pagrįsti savo pasirinkimą. Nepasakinėkite vaikui teisingų atsakymų, jeigu reikia, padėkite jam klausimais arba užuominomis. Svarbu, kad atlikdamas užduotis jis aiškintų savo veiksmus. Skatinkite vaiką kalbėti išplėstiniais sakiniais, įsiminti naujų žodžių ir žodžių junginių. Neskubinkite ugdytinio, per vieną užsiėmimą nebūtina atlikti visų puslapio užduočių. Pakanka įveikti vieną užduotį arba tik jos dalį. Svarbu pajusti individualų vaiko tempą, kad užduočių atlikimas teiktų jam malonumą.Vaikas turi mokytis žaisdamas.

Atminkite, kad užsiėmimas turėtų trukti ne ilgiau kaip 20 minučių. Nepamirškite vaiko pagirti, paskatinti ir padrąsinti. Tam tikslui knygoje pridėta spalvingų vertinimo lipdukų.

Tikimės, kad ši užduočių knygelė bus naudinga jūsų sumaniam vaikui.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094830464

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pratimai 4-mečiui su lipdukais. Laviname dėmesį, atmintį, loginį mąstymą"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lavinamosios užduočių knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Pratimai 4-mečiui su lipdukais. Laviname dėmesį, atmintį, loginį mąstymą", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Pratimai 4-mečiui su lipdukais. Laviname dėmesį, atmintį, loginį mąstymą" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Pratimai 4-mečiui su lipdukais. Laviname dėmesį, atmintį, loginį mąstymą". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Pratimai 4-mečiui su lipdukais. Laviname dėmesį, atmintį, loginį mąstymą" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Pratimai 4-mečiui su lipdukais. Laviname dėmesį, atmintį, loginį mąstymą" perkama kartu