TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Priegalvio knyga

3.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2010-02-22 wiliuzl

Na tai kas kad iš anglų? Gera knyga patampa šlamštu? Na taip, kai kurios vietos gali būti išverstos ne tiek tiksliai, nes dveji vertimai nuo orginalo kalbos. Tačiau auksinė obuolio serija tikrai puiki ir unikali. Tad ir ši knyga tikrai patiko, ir padėjo pažinti senąją rytų pasaulėžiūrą.


Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 4.57 SoldOut

Knygos "Priegalvio knyga" aprašymas

Sei Shonagon „Priegalvio knyga“ pasirodė paskutiniame dešimtojo amžiaus dešimtmetyje, Hejano epochoje (794-1185m.), japonų kultūros klestėjimo metu. Nors parašyta prieš tūkstantį metų. „Priegalvio knyga“ japonams šiandien yra kalbos grynumo pavyzdys ir iškiliausias literatūros perlas, parašytas džiuihicu stiliumi. Išvertus paraidžiui, džiuihicu reiškia sekti teptuką. Kitaip tariant – aprašyti viską, ką sugalvoji, ką pamatai, pasikliauti tik širdimi. Japonai suvokia, jog viskas, kas supa žmogų turi gilią prasmę ir neturi likti nepastebėta. Užrašyti netikėtą mintį ar prisiminimą, aprašyti buities sceną ar rimtus pamąstymus apie gyvenimą, apie žmones, rašyti lengvai, neprisiverčiant, tarsi poeziją – štai kas yra džiuihicu.


  • Autorius: Sei Shonagon
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 304
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955700241

Kiti taip pat domėjosi


2010-02-22

Na tai kas kad iš anglų? Gera knyga patampa šlamštu? Na taip, kai kurios vietos gali būti išverstos ne tiek tiksliai, nes dveji vertimai nuo orginalo kalbos. Tačiau auksinė obuolio serija tikrai puiki ir unikali. Tad ir ši knyga tikrai patiko, ir padėjo pažinti senąją rytų pasaulėžiūrą.

2008-03-04

versta iš anglų kalbo, tai kas čia per klasika?.. Rytų?..

Parašykite atsiliepimą apie "Priegalvio knyga"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasika. Užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Priegalvio knyga", Sei Shonagon. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Sei Shonagon su knyga "Priegalvio knyga" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Priegalvio knyga" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sei Shonagon. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Priegalvio knyga" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Priegalvio knyga" perkama kartu