0

Priešistorinė Marvelės bendruomenė: kultūrinės ir socialinės raidos aspektai

Kaina internetu: 38,99 €
Kaina knygyne: 39,99 €*
Sutaupote: 1.00 € (3%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Priešistorinė Marvelės bendruomenė: kultūrinės ir socialinės raidos aspektai

  • Leidėjas: KTU leidykla Technologija
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 20x23, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 336
  • ISBN ar kodas: 9786090214466

2020-11-30 38.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Priešistorinė Marvelės bendruomenė: kultūrinės ir socialinės raidos aspektai" aprašymas

Kiekvieno mūsų savastis paremta kelių kartų patirtimi ir atmintimi. Kiekviena karta savaip ją praturtina. Bet jokia atmintis nesiekia to, kas slypi žemės kultūriniame sluoksnyje. Tai, kokias tolimų protėvių gyvenimo nuotrupas slėpė archeologiniai radiniai, šioje knygoje "Priešistorinė Marvelės bendruomenė: kultūrinės ir socialinės raidos aspektai" stengiamasi suvokti ir perteikti.

Autoriaus manymu, Lietuvoje archeologija daugiau suvokiama kaip materialioji kultūra, nors tai kartu ir įvairiapusė medžiaga žmogaus mintims ir siekiams perteikti.

Knygoje "Priešistorinė Marvelės bendruomenė: kultūrinės ir socialinės raidos aspektai" siūloma autoriaus vaizduotės kuriama rekonstrukcija, paremta daugiamečių priešistorinio Marvelės kapinyno tyrimų medžiaga, sudėtingais kapų tyrimais ir daugybės radinių vertinimu.

Parašykite atsiliepimą apie "Priešistorinė Marvelės bendruomenė: kultūrinės ir socialinės raidos aspektai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Miestų ir kraštų istorija

Mindaugas Bertašius parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Priešistorinė Marvelės bendruomenė: kultūrinės ir socialinės raidos aspektai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Priešistorinė Marvelės bendruomenė: kultūrinės ir socialinės raidos aspektai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Priešistorinė Marvelės bendruomenė: kultūrinės ir socialinės raidos aspektai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Priešistorinė Marvelės bendruomenė: kultūrinės ir socialinės raidos aspektai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Mindaugas Bertašius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Priešistorinė Marvelės bendruomenė: kultūrinės ir socialinės raidos aspektai" perkama kartu