0

Reklamos efektyvumo vertinimo rodikliai

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Reklamos efektyvumo vertinimo rodikliai

  • Leidėjas: Klaipėdos universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 31
  • ISBN ar kodas: 9789955184041

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Reklamos efektyvumo vertinimo rodikliai" aprašymas
Mokomoji knyga "Reklamos efektyvumo vertinimo rodikliai" skirta aukštųjų mokyklų studentams, gilinantiems žinias reklamos, integruotos rinkodaros komunikacijos, rinkodaros valdymo srityse. Tikimės, kad ji bus naudinga ir dėstytojams bei verslo praktikams, besidominties rinkodaros valdymo problemomis.

Parašykite atsiliepimą apie "Reklamos efektyvumo vertinimo rodikliai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Reklamos efektyvumo vertinimo rodikliai, kurią skaitytojams dovanoja Indrė Pikturnienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Indrė Pikturnienė su knyga Reklamos efektyvumo vertinimo rodikliai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Reklamos efektyvumo vertinimo rodikliai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Indrė Pikturnienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Reklamos efektyvumo vertinimo rodikliai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Reklamos efektyvumo vertinimo rodikliai" perkama kartu