Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Šachmatai vaikams

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -49%
Kaina internetu: 4,39 €
Kaina knygyne: 8,59 €*
Sutaupote: 4,20 € (49%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-08-20 Marija

labai naudinga!


2022-05-31 4.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Šachmatai vaikams" aprašymas

Araceli Fernandez Vivas – populiarus ispanų autorius, sukūręs daugybę įvairių knygelių vaikams. Patarimų knyga „Šachmatai vaikams“ – viena jų. Šis leidinys rekomenduojamas 6-8 metų vaikams, kurie jį skaitydami greitai perpras pagrindines šachmatų pasaulio paslaptis.

Šachmatai – gerai žinomas loginis žaidimas, žaidžiamas dviese. Jo tikslas yra nugalėti porininką. Tačiau iš pirmo žvilgsnio ši kova, vykstanti juodais ir baltais langeliais padalintoje lentoje, atrodo labai sudėtinga, juk reikia žinoti ne tik figūrų pavadinimus, bet ir jų judėjimo būdus. Tačiau kiekvienas iššūkis taps lengvai įveikiamu, jei tik rankose atsidurs tinkama mokymo priemonė, pavyzdžiui, tokia knyga kaip „Šachmatai vaikams“.

Autorius Araceli Fernandez Vivas išsamiai ir nuosekliai aiškina viską, ką reikia žinoti apie šachmatų lentą bei visas figūras. Sužinokite, ką lentoje gali nuveikti Žirgas ir kas toks yra Rikis!

Vaikai supras, ką reiškia sąvokos „šachas“, „matas“ ar „patas“. Spalvingoje knygoje mažieji skaitytojai ras patarimų, kaip pradėti šį įtraukiantį žaidimą, ką daryti jį įpusėjus, bei kokie baigties variantai yra įmanomi.

Įdomu? Tai dar ne viskas! Leidinyje „Šachmatai vaikams“ laukia net keturiolika praktinių užduočių, kurios padės perprasti pateiktą teoriją. Ar teisingai jas išsprendėte, galėsite pasitikrinti pateiktuose atsakymuose.

Araceli Fernandez Vivas knyga itin naudinga. Ji ne tik padeda perprasti šachmatų pasaulį, bet tuo pačiu ir ugdo vaikų strateginį mąstymą bei intelektą. Šimtus metų žinomas ir populiarumo neprarandantis žaidimas lavina žaidėjų pastabumą, o taip pat kantrybę, nes tai tikrai nėra greitas žaidimas.

Atsiverskite knygelę „Šachmatai vaikams“ ir tapkite virtuozu, nes joje pateikiama viskas, ko gali prireikti pradedantiesiems. Leidinys priklauso serijai „Išmokime“, vienijančiai naudingas, nedidelės apimties patarimų knygeles.

Trumpas aprašymas žada vertingą leidinį vaikams. Siūlome jį įsigyti internetu ir įsitikinti patiems. Pirkti online verta dėl gausaus asortimento ir gerų kainų. Jūsų laukia įvairaus žanro knygos su nepaprastų veikėjų nuotykiais, įtraukiančiais siužetais ar vaizdingais aprašymais.

Norintys apsipirkti pigiau, turėtų patikrinti akcijų ir išpardavimų pasiūlymus. Prieš pirkdami knygas pasidomėkite, ką apie jas apžvalgose ir atsiliepimuose kalba kiti skaitytojai, taip pat atsižvelkite į puslapių skaičių, santrauką, pavartykite ištraukas.


  • Autorius: Araceli Fernandez Vivas
  • Leidėjas: Naujoji Rosma
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 64
  • Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955063209

Kiti taip pat domėjosi


2021-08-20

labai naudinga!

Parašykite atsiliepimą apie "Šachmatai vaikams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinės, informacinės knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Šachmatai vaikams", kurį pristato Araceli Fernandez Vivas. Siūlome ne tik išsamų "Šachmatai vaikams" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Araceli Fernandez Vivas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Šachmatai vaikams". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Šachmatai vaikams" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Šachmatai vaikams" perkama kartu