0
Santuokologija: mokslas ir menas likti kartu
10.99 InStock

Santuokologija: mokslas ir menas likti kartu

Internetu: 10,99 €
Knygyne: 12,59 €*
Sutaupote: 1.60 € (13%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Santuokologija: mokslas ir menas likti kartu

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 240
  • ISBN ar kodas: 9786090137260

10.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Išmanus ir glaustas vadovas, kaip išsaugoti santuoką ir likti drauge. Knygoje „Santuokologija: mokslas ir menas likti kartu“ remiamasi moksliniais tyrimais, ekspertų patarimais ir realiomis patirtimis. Knygos autorė Belinda Luscombe paaiškina, kodėl santuoka yra naudinga sveikatai, finansinei situacijai ir vaikams.

Kaip ir daugelis mūsų, kadaise pati Belinda Luscombe kur kas mieliau būtų tiesiog pailsėjusi, nei ėmusi į rankas knygą apie santuoką. Tokios knygos atrodo nuobodžios, patarimai akivaizdūs, nenaudingi ar tiesiog kvaili. Tačiau dešimt metų pradirbusi žurnale Time, kuriame kuravo skiltį apie santykius, ji suprato, kad yra neįtikėtinai svarbių ir mažai žinomų faktų apie ilgų santykių naudą.

Išmintingai ir nuoširdžiai pasinaudojusi naujausiais elgsenos mokslo atradimais, autorė parašė šviežią ir įtikinamą ataskaitą apie tai, kaip santuoka ir jos supratimas pasikeitė nuo mūsų tėvų laikų, ką tie pokyčiai reiškia ir kaip jie veikia mūsų laimės jausmą.

Knygoje „Santuokologija: mokslas ir menas likti kartu“ B. Luscombe tyrinėja šešias pagrindines klaidų grupes, kurios gali griauti santuokas: kivirčai, finansai, familiarumas, šeima, kvailiojimas ir pagalbos ieškojimas. Ji pateikia faktus, griauna mitus ir pristato puikų tyrimų, humoro ir išminties derinį: nuo to, kaip teisingas darbų pasiskirstymas gali pagerinti seksualinį gyvenimą iki ginčų su sutuoktiniu naudos. Tiesa, autorė siūlo nesiginčyti automobilyje ir taip pat pataria, ar sakyti partneriui, jog praradote didžiulę sumą pinigų – ir visa tai iš asmeninės patirties…

„Santuokologija: mokslas ir menas likti kartu“ siūlo paprastus ir net smagius būdus, kuriuos išbandę galėsite apsispręsti, ar santykiai jau visiškai išsikrovę, ar dar yra šansų juos prikelti. Geriausia žinia ta, kad likti kartu yra kur kas lengviau nei gali atrodyti.

„Darbo žurnalo Time santykių skiltyje įkvėpta knyga yra išmintingas ir smagus vadovas apie tai, kaip neišsiskirti.“
People

„Žmonės vis dar tuokiasi, o ši knyga skirta jiems padėti. Šiltas ir mielas leidinys. Autorė įtaigiai pasakoja ir puikiai aprašo situacijas.“
The New Yorker

„B. Luscombe pristato smagų mišinį iš humoristinių situacijų (ji su vyru nuolat ginčijasi dėl sviesto naudojimo), išmintingų patarimų (išmokti atleisti ir dėkoti) bei tyrimų (statistika atskleidžia, kad susituokusios poros yra sveikesnės ir turtingesnės nei nesusituokusios).“
Publishers Weekly

Belinda Luscombe yra ne vieną apdovanojimą laimėjusi Time žurnalistė ir esė autorė. Jos darbai taip pat buvo spausdinami leidiniuose The New York Times, Sports Illustrated, Vogue. Gimė Sidnėjuje, Australijoje, dabar gyvena Niujorke. Jie su vyru suvokė, jog visiškai netinka vienas kitam, tačiau vis tiek sugebėjo išgyventi drauge 30 metų, dažnai priversdami savo du vaikus juoktis iš judviejų santykių.

Iš anglų kalbos vertė Daiva Krištopaitienė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu