⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Septyni meilės dėsniai: atraskite naują gyvenimo būdą

Kaina: 10,69 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-08-31 10.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Septyni meilės dėsniai: atraskite naują gyvenimo būdą" aprašymas

Santykių ekspertas Gary Chapman pasaulyje išgarsėjo su saviugdos knygų žanro bestseleriu „Penkios meilės kalbos“. Knyga išversta į daugybę kalbų ir parduota milijoniniais tiražais. „Septyni meilės dėsniai: atraskite naują gyvenimo būdą“ – savarankiškas vadovas, tačiau tuo pačiu papildo ir ankstesnes autoriaus knygas. Šeimų konsultantas dalijasi galingu planu, kuris užtikrins laimę visam gyvenimui.

„Septyni meilės dėsniai: atraskite naują gyvenimo būdą“ – vadovas su paprastais, tačiau efektyviais patarimais ir išmintimi, kuri padės sukurti tokį gyvenimą, kokio visada norėjote!

Autorius Gary Chapman teigia, kad savo asmeninį gyvenimą galime pagerinti tobulindami santykius su tėvais, vaikais, bendradarbiais ir visais kitais žmonėmis, kuriuos įsileidžiame į savo kasdienybę.

Knyga „Septyni meilės dėsniai: atraskite naują gyvenimo būdą“ kalba apie esminių mylinčio žmogaus savybių, tokių kaip gerumas, kantrybė, atlaidumas, nuolankumas, mandagumas, dosnumas ir sąžiningumas, puoselėjimą. Autorius tikina, kad šios savybės nėra abstraktūs jausmai. Tai naudingi įpročiai, kuriuos reikia lavinti jei norite tapti iš tiesų mylinčiu žmogumi ir sukurti harmoningą aplinką. Gary Chapman įsitikinęs, kad pritrūkus bet vienos savybės, tas trūkumas iš karto pasijunta.

Saviugdos knygos „Septyni meilės dėsniai: atraskite naują gyvenimo būdą“ veikėjai – realūs žmonės, kurių istorijas papasakojo rašytojas. Jis nagrinėja kliūtis ir nesusipratimus, kuriuos patyrė pašnekovai ir kurie kenkia santykiams. Leidinys skatina prasmingus pokalbius, taip pat kalba apie neįtikėtinas galimybes, kurios atsiranda, kai meilė tampa įpročiu.

Knyga sudaryta iš trijų dalių. Pirmoje autorius aprašo, kokį pasitenkinimą teikia mylinčio žmogaus gyvenimas. Antroje dalyje kalbama apie visas septynias meilės paslaptis. Trečioje dalyje patariama, kaip meilę paversti gyvenimo būdu ir pritaikyti įvairiose srityse.

Gary Chapman (g. 1938 m) – Biblijos mokytojas, radijo laidų vedėjas, santykių ekspertas ir bestselerių autorius. Populiariausia ir daugiausiai teigiamų atsiliepimų sulaukusi knyga yra „Penkios meilės kalbos“. Vėliau autorius šį tekstą pritaikė atskiroms sritims ir išleido tokias saviugdos knygas, kaip „Penkios paauglių meilės kalbos“, „Penkios meilės kalbos darbe“, „Penkios vaikų meilės kalbos“ ir kitas.

Iš anglų kalbos vertė Rūta Šiugždinytė.

Tikimės, kad trumpas aprašymas įkvėpė keistis ir tapti mylinčiu žmogumi. Kviečiame knygą įsigyti internetu – siūlome gerą kainą ir greitą pristatymą. Taip pat pasižvalgykite po online knygyno akcijas bei išpardavimus ir tikrai pigiau aptiksite leidinių su geriausiais siužetais bei įdomiausiomis temomis. Kurią pirkti? Išnagrinėkite pateiktą informaciją, pvz., aprašymą, ištrauką, santrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, tada perskaitykite apžvalgas ir tikrai išsirinksite įdomiausią kūrinį!


  • Autorius: Gary Chapman
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 336
  • Formatas: 13x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090142332

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Septyni meilės dėsniai: atraskite naują gyvenimo būdą"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie santykius

Gary Chapman pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Septyni meilės dėsniai: atraskite naują gyvenimo būdą", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Septyni meilės dėsniai: atraskite naują gyvenimo būdą" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Septyni meilės dėsniai: atraskite naują gyvenimo būdą" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Septyni meilės dėsniai: atraskite naują gyvenimo būdą"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gary Chapman tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Septyni meilės dėsniai: atraskite naują gyvenimo būdą" perkama kartu