0

Pirkėjų atsiliepimai

Septynios seserys. Majos istorija

5.0
(3 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -30%
Kaina internetu: 11,99 €
Kaina knygyne: 16,99 €*
Sutaupote: 5,00 € (30%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-02-18 Ona

gera knyga-skaitysim visas:)


2022-05-31 11.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Septynios seserys. Majos istorija" aprašymas

Romanų karalienė Lucinda Riley visą pasaulį sužavėjo savo knygų seriją apie įvaikintas mergaites, pavadintas Plejadžių žvaigždyno žvaigždžių vardais. Romanuose jau suaugusios moterys ieško savo šaknų. „Septynios seserys. Majos istorija“ – pirma ciklo dalis, kurioje skaitytojai susipažins su vyriausiaja seserimi Maja.

Lucinda Riley sukūrė neįtikėtiną istoriją. Paslaptingas ir vienišas vyras vieną po kitos įsivaikina šešias mergaites. Visas jas pavadina Plejadžių žvaigždyno vardais. Merginos auga pusiasalyje šalia Ženevos ežero. Jos turi viena kitą, pasakiškus turtus ir mylintį tėvą. Visiškai skirtingos seserys užauga, pasirenka savo gyvenimo kryptį ir išsibarsto po visą pasaulį. Vienintelė Maja – vyriausioji sesuo – dirbanti knygų vertėja lieka gyventi vaikystės namuose.

Netikėtai seseris pasiekia žinia apie tėvo mirtį. Dar daugiau, joms susirinkus pasirodo, kad jo palaikai jau palaidoti, o tėvas kiekvienai dukrai paliko po laišką su koordinatėmis ir gairėmis, padėsiančiomis išsiaiškinti kiekvienos iš jų tikrąją kilmę. Taip prasideda seserų kelionė į savo tapatybės paieškas.

Laiškas ir bandymas pabėgti nuo praeities nuveda Mają į Braziliją – spalvingą ir kontrastų kupiną kraštą. Čia mergina išgirsta neįtikėtiną savo tikrosios šeimos istoriją. Skaitytojai seka ne tik jautrią meilės dramą, tačiau turi progą ir geriau susipažinti su šimtmečio senumo šalies aktualijomis, moterų teisėmis, visuomenine santvarka bei dalyvauti šiandien gerai žinomos Rio de Žaneiro Kristaus Atpirkėjo statulos kūrime.

Ieškodama savo šaknų Maja gaus galimybę išsigydyti sielos žaizdas ir išsiskleisti lyg palaistyta gėlė. Rašytoja romane „Septynios seserys“ nepagailėjo šeimos paslapčių, intrigų, lemtingų pažinčių bei meilės. Ir tai tik pradžia! Maja pradeda seserų istoriją, bet kituose ciklo romanuose skaitytojai susipažins ir su kitomis merginomis bei jų gyvenimu.

Seserys šešios, nes mergaičių tėvas taip ir neįvaikino septintosios mergaitės, bet knygos bus septynios (paskutinė dar rašoma), tad vien tai kuria paslapties nuotaiką ir nuojautą, kad autorė keletą intrigų paliko ir pabaigai.

Lucinda Riley (g. 1971) – buvusi aktorė, rašytoja. Šešiolikmetė Lucinda pirmą vaidmenį atliko BBC seriale, po to filmavosi dar keletą metų, tačiau karjerą dėl ligos nutraukė ir pradėjo rašyti knygas. Lucinda Riley pasaulyje labiausiai išgarsino „Septynių seserų“ serija.

Iš anglų kalbos vertė Kristina Miliūnienė.


Visas knygų serijos dalis rasite: Septynios seserys.Kiti taip pat domėjosi


2021-02-18

gera knyga-skaitysim visas:)

2019-02-07

Fantastiška knyga!Sunku atsiplėšti nuo skaitymo, užvertus paskutinį puslapį užvaldo nenumaldomas noras tęsti pažintį su kitomis seserimis. Kokia laimė, kad yra daugiau knygų su tęsiniu !

2016-11-26

Puiki knyga, tai istorija kuria isgyvenau kartu su knygos herojais

Parašykite atsiliepimą apie "Septynios seserys. Majos istorija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Septynios seserys. Majos istorija", Liusinda Raili (Lucinda Riley). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Liusinda Raili (Lucinda Riley) su knyga "Septynios seserys. Majos istorija" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Septynios seserys. Majos istorija" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Liusinda Raili (Lucinda Riley). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Septynios seserys. Majos istorija" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Septynios seserys. Majos istorija" perkama kartu