TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

„Septynios seserys“ – aštuonių istorinių knygų serija apie stiprias moteris. Autorė Lucinda Riley sukūrė intriguojančio siužeto pasakojimą apie paslaptingo milijonieriaus įvaikintas mergaites. Serijos „Septynios seserys“ žanras – istoriniai romanai.

Lucinda Riley "Septynios seserys" knygos

Rasta: 9

Audrų sesuo. Alės istorija | Lucinda Riley
-30% su kodu: KALĖDOS
16,55 €
Kaina su kodu: 11,58 €
Turime sandėlyje
Šešėlio sesuo. Star istorija | Lucinda Riley
-30% su kodu: KALĖDOS
21,41 €
Kaina su kodu: 14,99 €
Turime sandėlyje
Mėnulio sesuo. Tigės istorija | Lucinda Riley
-30% su kodu: KALĖDOS
17,52 €
Kaina su kodu: 12,26 €
Turime sandėlyje
Saulės sesuo. Elektros istorija | Lucinda Riley
-30% su kodu: KALĖDOS
23,36 €
Kaina su kodu: 16,35 €
Turime sandėlyje
Dingusi sesuo. Meropės istorija | Lucinda Riley
-30% su kodu: KALĖDOS
23,36 €
Kaina su kodu: 16,35 €
Turime sandėlyje
Perlų sesuo. Kelės istorija | Lucinda Riley
-30% su kodu: KALĖDOS
16,55 €
Kaina su kodu: 11,58 €
Turime sandėlyje
Atlantas. Tėvo istorija | Harry Whittaker, Lucinda Riley
  • Nemokamas knygos pristatymas
-30% su kodu: KALĖDOS
27,25 €
Kaina su kodu: 19,08 €
Turime sandėlyje
Rasta: 9

Skaitytojų atsiliepimai visame pasaulyje tik teigiami, o kiekviena dalis vos pasirodžiusi tapo bestseleriu.


Rašytoja Lucinda Riley net neįsivaizdavo, kur ją nuves netikėtai kilusi idėja parašyti knygų seriją, įkvėptą deivės Artemidės palydovių Plejadžių ir jų vardu pavadinto žvaigždyno. Autorę užkabino tai, kad kiekviena iš mitologinių seserų, pasak jų legendų, buvo unikali ir stipri moteris – tokios yra ir pagrindinės knygų serijos veikėjos.


Rašytoja norėjo pagerbti istorines moteris bei jų pasiekimus. Visgi, autorė Lucinda Riley primena, kad feminizmo apibrėžimas yra lygybė, o ne dominavimas. Moterys, apie kurias ji rašo, pripažįsta, kad nori ne tik profesinės sėkmės, bet ir meilės, nebūtinai tradicine santuokos ir vaikų forma.


Knygų serijos „Septynios seserys“ veiksmas vyksta skirtingose pasaulio vietose. Autorė visur keliavo pati ir rinko medžiagą savo romanams. Istorijose aprašomos realios asmenybės, o rašytoja bendravo su tų žmonių palikuonimis ar naudojosi archyviniais dokumentais.


Keliaudama tikrų ir išgalvotų veikėjų pėdomis bei atlikdama tyrimus, Lucinda Riley juto pagarbią baimę žvelgdama į ištisų moterų kartų atkaklumą bei drąsą. Šios moterys, kovodamos su praeities laikų seksualinėmis ir rasinėmis prielaidomis, paruošė kelią minties laisvei, nors pačios prarado artimuosius dėl karo ir ligų, ar pradėdamos naują gyvenimą kitame pasaulio krašte.


Kiekvienas romanas skirtas vis kitai seseriai, o trumpas aprašymas ir pradžia skamba vienodai. Paslaptingas milijonierius įsivaikino šešias mergaites ir apgyvendino jas rūmuose ant Ženevos ežero kranto. Užaugusios ir savo gyvenimus susikūrusios moterys netikėtai sužino, kad mirė jų mylimas tėvas. Seserys susirenka į laidotuves, kur jų laukia netikėtumas – tėvas jau palaidotas, o advokatas kiekvienai dukrai įteikia laišką su nuorodomis, kur ieškoti savo kilmės.  1. Pirma rašytojos Lucinda Riley knygų serijos „Septynios seserys“ dalis „Septynios seserys. Majos istorija“ pasakoja apie pirmą įdukrą – Mają. Ji savo šeimos šaknų ieško Brazilijoje, o istorinio romano skaitytojai turi progą susipažinti su Rio de Žaneiro Kristaus Atpirkėjo statulos kūrimo užkulisiais.

  2. Antroji knygų serijos dalis „Audrų sesuo. Alės istorija“ supažindina su Ale – talentinga buriuotoja, išpildžiusią svajonę dalyvauti prestižinėje regatoje. Veikėjos tikrosios šeimos pėdsakais seksime į Norvegiją ir daugiau sužinosime apie istorinį kompozitorių Griegą ir jo kūrybą.

  3. Trečioje romanų ciklo dalyje „Šešėlio sesuo. Star istorija“ pagaliau išgirsime tyliausios sesers Star balsą. Visada šešėlyje tūnojusi moteris išdrįs pasitikti savo likimą ir sekdama laišką keliaus į antikvarinį knygyną Londone.

  4. Ketvirtoji knyga „Perlų sesuo. Kelės istorija“ nukels į Australiją ir supažindins su sena perlų ieškotojų profesija.

  5. Penktoje dalyje „Mėnulio sesuo. Tigės istorija“ susipažinsime su Tige – gyvūnų mylėtoja, kuri gyvena Škotijos kalnuose. Tigė pamažu praveria duris į savo praeitį, kuri ją nukelia į Ispaniją, o vėliau ir Pietų Ameriką bei Niujorką.

  6. Knygų serijos „Septynios seserys“ šeštoji dalis „Saulės sesuo. Elektros istorija“ pasakoja apie paskutinę paslaptingojo milijonieriaus įdukrą. Aikštinga ir graži Elektra skaudžiausiai išgyvena tėvo netektį. Jos likimas atsiskleis Kenijoje.

  7. „Dingusi sesuo. Meropės istorija“ – septintoji dalis, pasirodžiusi 2021 metais.

  8. „Atlantas. Tėvo istorija“ - paskutinioji serijos knyga, kuri pasirodė 2023 metais, jau po rašytojos mirties. L. Riley sūnus Haris Whittakeris, pasinaudjęs rastais motinos juodraščiais, baigė rašyti paskutinę ciklo dalį.


 Serijos „Septynios seserys“ knygas galite įsigyti internetu mūsų knygyne už palankią kainą.