-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: SEKMADIENIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

„Šimtas metų po vienu stogu. Klaipėdos krašto susivienijimo su Lietuva 100-mečiui

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina: 18,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-02-28 18.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "„Šimtas metų po vienu stogu. Klaipėdos krašto susivienijimo su Lietuva 100-mečiui" aprašymas

„Siena, kuri buvo nubrėžta po Melno taikos, tvėrė net penketą šimtmečių. Tik palankiai susiklosčius aplinkybėms, po Pirmojo pasaulinio karo, kurį vokiečiai prakišo, sumanių lietuvininkų ir patriotiškai nusiteikusių Lietuvos šaulių dėka ši didžioji Vytauto Didžiojo klaida buvo atitaisyta 1923 metais. Tuokart siena, skyrusi Klaipėdos kraštą nuo Lietuvos, buvo panaikinta. Palengva ji užžėlė žole, apaugo krūmokšniais, užbyrėjo smėliu...“

Taip knygų apie Mažąją Lietuvą autorė Edita Barauskienė tęsia Klaipėdos krašto susivienijimo su Lietuva temą. Artėjant to ypatingos svarbos įvykio 100-mečiui (2023 m.) dera pagerbti tuos Mažosios Lietuvos didvyrius, kurie už Lietuvos vienovę, lietuvių tautos išsaugojimą paaukojo savo sveikatą ir gyvybę. Knygos „Gyvasis lietuvybės kraujas“, „Kovingoji Ėvė“ atskleidė bendrystės ištakas ir jų puoselėjimą, o naujoji knyga „Šimtas metų po vienu stogu. Klaipėdos krašto susivienijimo su Lietuva 100-mečiui“ atspindi tą skaudų laikotarpį, kai Hitleris 1939 metais iš Lietuvos atėmė Klaipėdą, o pasiryžusieji išlikti lietuviais patriotai turėjo palikti gimtinę. Per Antrąjį pasaulinį karą juos traiškė hitlerininkai, o po karo – tarybiniai okupantai.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Eglės leidykla
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094321511

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "„Šimtas metų po vienu stogu. Klaipėdos krašto susivienijimo su Lietuva 100-mečiui"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvos istorija

pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "„Šimtas metų po vienu stogu. Klaipėdos krašto susivienijimo su Lietuva 100-mečiui", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "„Šimtas metų po vienu stogu. Klaipėdos krašto susivienijimo su Lietuva 100-mečiui" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "„Šimtas metų po vienu stogu. Klaipėdos krašto susivienijimo su Lietuva 100-mečiui" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "„Šimtas metų po vienu stogu. Klaipėdos krašto susivienijimo su Lietuva 100-mečiui"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "„Šimtas metų po vienu stogu. Klaipėdos krašto susivienijimo su Lietuva 100-mečiui" perkama kartu