0

Pirkėjų atsiliepimai

Šiuolaikiniai atsakymai į amžinus klausimus

Kaina: 12,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-06-30 12.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Šiuolaikiniai atsakymai į amžinus klausimus" aprašymas

Knyga „Šiuolaikiniai atsakymai į amžinus klausimus“ nagrinėja esminius, amžinus klausimus, tokius kaip: Kaip atsirado Visata? Kaip atsirado gyvybė? Ar mes vieni Visatoje? Ar yra gyvenimas po mirties? Ar Dievas yra? ir kitus. Ji intriguoja, stebina ir verčia susimąstyti. Nagrinėdama amžinus klausimus, knyga padeda susikurti vientisą pasaulėžiūrą, grįstą mokslu, o ne senomis idėjomis ar prietarais. Ji parašyta paprastu, turbūt kiekvienam suprantamu stiliumi, klausimai nagrinėjami iš esmės, nevengiant dažnai nutylimų temų.


  • Autorius: Aldas Pipinys
  • Leidėjas: Ciklonas
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 202
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098122862

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Šiuolaikiniai atsakymai į amžinus klausimus"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Mokslo populiarinimo knygos

Aldas Pipinys pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Šiuolaikiniai atsakymai į amžinus klausimus", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Šiuolaikiniai atsakymai į amžinus klausimus" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Šiuolaikiniai atsakymai į amžinus klausimus" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Šiuolaikiniai atsakymai į amžinus klausimus"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aldas Pipinys tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Šiuolaikiniai atsakymai į amžinus klausimus" perkama kartu