0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Smagūs pratimai 5-6 metų vaikams

Kaina internetu: 3,79 €
Kaina knygyne: 4,49 €*
Sutaupote: 0.70 € (16%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 3.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Smagūs pratimai 5-6 metų vaikams" aprašymas

Vaiko laukia įdomi ir smagi veikla! Įvairaus pobūdžio užduotėlės ne tik išvaikys nuobodulį, bet ir padės lavinti mąstymą, dėmesingumą, rankos judesius, žadins smalsumą ir norą pažinti aplinką, įgusti rašyti raides ir skaičius, perskaityti skiemenis ir žodžius, perprasti skaičiavimo gudrybes. Svarbu padėti vaikui suprasti užduotį, jo neskubinti, o už pastangas būtinai pagirti. Jei pasitaikytų sunkesnis pratimas, jį galima atidėti vėlesniam laikui arba kiek palengvinti. Įveikęs šią knygelę, vaikas pagrįstai galės jaustis pasirengęs praverti mokyklos duris!

Linkime sėkmės!


  • Autorius:
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 20
  • Formatas: 20x27, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094831614

Parašykite atsiliepimą apie "Smagūs pratimai 5-6 metų vaikams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lavinamosios knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Smagūs pratimai 5-6 metų vaikams", kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų "Smagūs pratimai 5-6 metų vaikams" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Smagūs pratimai 5-6 metų vaikams". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Smagūs pratimai 5-6 metų vaikams" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Smagūs pratimai 5-6 metų vaikams" perkama kartu