0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šoblė

Kaina internetu: 9,19 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 0.80 € (9%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-11-30 9.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Šoblė" aprašymas

Atsiminimai apie dokumentinio kino klasiką Henriką Šablevičių (1930-2004), savitą poetinio kino kūrėją, Lietuvos Muzikos Akademijos Kino ir TV katedros įkūrėją, kuris kino juostoje su jam būdinga meile fiksavo paprastai nepaprastų žmogelių gyvenimo poeziją.


Knygoje "Šoblė" savo atsiminimais apie draugą, mokytoją, kolegą dalinasi: A.Grikevičius, J.Gricius, A.Stonys, V.V.Landsbergis, A.Matelis, K.Vildžiūnas, G.Lukšas, S.Valiulis, A.Šiuša, K.Matuzevičius ir daug kitų mylėjusių Šoblę.Parašykite atsiliepimą apie "Šoblė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Šoblė", kurią skaitytojams dovanoja Ramunė Rakauskaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Ramunė Rakauskaitė su knyga "Šoblė" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Šoblė" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ramunė Rakauskaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Šoblė" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Šoblė" perkama kartu