0

Sodininkas Florencijus (2-as leidimas)

  • Nuolaida knygai -22%
Kaina internetu: 6,59 €
Kaina knygyne: 8,37 €*
Sutaupote: 1.78 € (22%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Sodininkas Florencijus (2-as leidimas)

  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 22x25, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 64
  • ISBN ar kodas: 9789955683339

2020-08-31 6.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Sodininkas Florencijus (2-as leidimas)" aprašymas

Garsaus lietuvių kūrėjo Kęstučio Kasparavičiaus knyga „Sodininkas Florencijus“ – labai stilingas ir originalus kūrinys vaikams apie mažo meškinų miestelio gyvenimą. Nuostabių rožių augintojas meškinas Florencijus sukuria juodąją rožę, kuri atneša į miestelį vien tik juodas mintis ir liūdesį. Todėl sodinkas, nepasydamas to, kad rožės užsigeidė pati Meška Karalienė, užkasa savo kūrinį giliai po žeme ir taip sugrąžina miesteliui prarastą ramybę ir džiaugsmą.

Čia sutiksite daugiau įdomių ir spalvingų Meškamiesčio gyventojų: meškinus Kepėją, Bitininką su tūkstančiu trim šimtais aštuoniasdešimt septyniomis bitėmis, puošeivą meškutę Dainininkę ir mėlynių mėgėją meškutę Uogautoją. Kaip ir kitos K.Kasparavičiaus knygos vaikams, „Sodininkas Florencijus“ yra paslaptingos nuotaikos, pasižymi painiu siužetu, iki pat atomazgos išlaiko skaitytojo dėmesį.

Knygos teksto poveikį dar labiau sustiprina iliustracijos, išsiskiriančios realistiniais piešiniais ir siurrealistiniais elementais, sužmoginamais daiktais ir gyvūnais. Iliustracijos savo vizualia įtaiga skatina skaitytoją fantazuoti ir nepaprastai harmoningai dera su tekstais.


Kęstutis Kasparavičius yra pirmasis lietuvių autorius nominuotas „Mažajam Nobeliui“ - Anderseno premijai. 2007m. jo knyga „Dingęs paveikslas“ IBBY (Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos) buvo pripažinta geriausia metų knyga vaikams!

Parašykite atsiliepimą apie "Sodininkas Florencijus (2-as leidimas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė lietuvių autorių literatūra


Dažniausiai su "Sodininkas Florencijus (2-as leidimas)" perkama kartu