-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SALE ⏳

0

Pirkėjų atsiliepimai

Šokis įsuka šviesą

Kaina: 9,89 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 9.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Šokis įsuka šviesą" aprašymas

„Šokis įsuka šviesą“ - pirmoji Ramūno Liutkevičiaus poezijos knyga.

miesto paraštėse, pilkosiose erdvėse, atskirtyje, sukant ratus parkų labirintais, bėgant nuo praeities, visa apimančios beprasmybės, naikinančio vienatvės, savinaikos polėkio, tave lydi aštri ir akinanti, švelni ir sauganti šviesa, tave lydi šokis, auginantis ir griaunantis, užgesusių lempučių šokis

kai neturi į ką
atsiremti remiesi į šokį šokis
įsuka šviesąKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Šokis įsuka šviesą"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Šokis įsuka šviesą", Ramūnas Liutkevičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Ramūnas Liutkevičius su knyga "Šokis įsuka šviesą" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Šokis įsuka šviesą" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ramūnas Liutkevičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Šokis įsuka šviesą" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Šokis įsuka šviesą" perkama kartu