0

Pirkėjų atsiliepimai

Šokis su drakonais 2. Po puotos. Ciklo "Ledo ir ugnies giesmė“ 6 knyga

Kaina internetu: 15,99 €
Kaina knygyne: 20,49 €*
Sutaupote: 4,50 € (22%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-05-31 15.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Šokis su drakonais 2. Po puotos. Ciklo "Ledo ir ugnies giesmė“ 6 knyga" aprašymas

Septynių karalysčių ateitis skęsta miglose.
Nežinia, kuo baigsis Didysis šokis...

Penktąją "Ledo ir ugnies giesmės" knygą - "Šokis su drakonais" autorius padalijo į dvi dalis: "Sapnai ir dulkės" ir "Po puotos". Antrojoje dalyje - "Po puotos" vėl susitinkame su tais pačiais veikėjais. Nešami likimo bangų, jie visi neišvengiamai įsitraukia į didįjį šokį.

Karaliaus Uoste tikra intrigų meistrė karalienė regentė Sersėja Lanister pati įkrinta į kitiems kastą duobę, priverčiama atgailauti už savo nusikaltimus ir laukia teismo.

Jos pasmerktas brolis Tirionas Junkajuje prie Vergų įlankos parduodamas į vergiją. Jis norėjo tarnauti karalienei Daneiris ir remti princą Eigoną.

Palikęs žmoną karalienę Selisą ir raudonąją žynę Melisandrą prie Sienos Jono Snou globai, Stanis Barateonas sutelkia kariuomenę ir žygiuoja į Vinterfelą susiremti su Boltonais.

Daneiris Targarien valdomame Mirino mieste, kurį laiko apgulusi vergvaldžių junkajiečių armija, siaučia mirtis. Gelbėdama žudomus jos išlaisvintus vergus, karalienė prieš savo valią sutinka tekėti, tačiau ji netikėtai dingsta Dotrakių žolės jūroje...

Vienintelė Septynių Karalysčių viltis - princas Eigonas, teisėtas Geležinio sosto paveldėtojas, jau pradėjęs karo žygį į Vesterosą...

"Amerikietiškuoju Tolkienu" pramintas George'as R. R. Martinas sukūrė didingą sakmę apie laisvę, garbę, meilę, kerštą ir kovą. Jaudinanti, tikroviška ir kartu pranokstanti vaizduotę epopėja džiugina milijonus fantasy žanro gerbėjų, o ištikimiausi jos skaitytojai nekantriai laukia tolesnių kelionių po magišką fantastinį pasaulį.

Iš anglų kalbos vertė Jovita LiutkutėKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Šokis su drakonais 2. Po puotos. Ciklo "Ledo ir ugnies giesmė“ 6 knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Maginės fantastikos knygos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Šokis su drakonais 2. Po puotos. Ciklo "Ledo ir ugnies giesmė“ 6 knyga", George R. R. Martin. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar George R. R. Martin su knyga "Šokis su drakonais 2. Po puotos. Ciklo "Ledo ir ugnies giesmė“ 6 knyga" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Šokis su drakonais 2. Po puotos. Ciklo "Ledo ir ugnies giesmė“ 6 knyga" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė George R. R. Martin. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Šokis su drakonais 2. Po puotos. Ciklo "Ledo ir ugnies giesmė“ 6 knyga" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Šokis su drakonais 2. Po puotos. Ciklo "Ledo ir ugnies giesmė“ 6 knyga" perkama kartu