0
Internetu: 18,99 €
Knygyne: 24,99 €*
Sutaupote: 6.00 € (25%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Statybinės medžiagos

  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 540
  • ISBN ar kodas: 9786094572036

18.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Vadovėlyje "Statybinės medžiagos" pateikiamos pagrindinės ir išplėstinės žinios apie organines ir neorganines statybines medžiagas bei gaminius. Knygoje išnagrinėti įvairūs statybiniai mišiniai ir konglomeratai, apibendrintos iš uolienų lydalų gaunamos statybinės medžiagos bei dirbiniai, apžvelgtos dažymo medžiagos ir pagrindinės jų sudėtinės dalys. Kiekviename skyriuje pateikta glausta informacija apie medžiagų ir dirbinių gamybos technologijas, trumpai išnagrinėtos pagrindinės gamybos technologinės schemos. Glaustai išdėstytas Europos Sąjungoje taikomas standartizuotas statybinių medžiagų klasifikavimas. Išvardyti statybinėms medžiagoms ir jų gamybai naudojamoms žaliavoms keliami pagrindiniai techniniai ir bendrieji reikalavimai. Vadovėlyje pateikti gaminių privalumai bei trūkumai, medžiagų paskirtis ir naudojimo sritys.

Vadovėlio "Statybinės medžiagos" tikslas – supažindinti studentus su statyboje naudojamomis medžiagomis ir gaminiais, jų komponentais, gamybos technologinių procesų pagrindais ir medžiagų savybių priklausomybe nuo jų, efektyvesniais gaminių naudojimo būdais, savybių nustatymo metodikomis.


Leidinys "Statybinės medžiagos" skirtas pirmosios pakopos ir vientisosioms studijoms, studentams, studijuojantiems statybines medžiagas pagal statybos inžinerijos, statybų technologijos ir bendrosios inžinerijos krypties studijų programas, taip pat bakalaurams, magistrams, inžinieriams, užsiimantiems pastatų ir statinių statyba, gaminių gamyba, medžiagų ir gaminių panaudojimu bei prekyba.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu