0

Supergyvūnai

  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 23x28, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 255
  • ISBN ar kodas: 9789955239024

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Supergyvūnai" aprašymas

Knygoje „Supergyvūnai“ pasakojama apie 100 įspūdingiausių Žemės gyvūnų ir supažindinama su pačiais GREIČIAUSIAIS, STIPRIAUSIAIS, PAVOJINGIAUSIAIS, KIEČIAUSIAIS, GLIČIAUSIAIS, TRIUKŠMINGIAUSIAIS ir labiausiai DVOKIANČIAIS mūsų planetos gyviais.

Knygoje „Supergyvūnai“ gausu iliustracijų ir neįtikėtinų faktų apie neįprastą šių gyvūnų anatomiją, išskirtinius bruožus ir gebėjimą prisitaikyti prie aplinkos.

Keliaukite po stulbinančią gyvūnų karalystę, pažvelkite į supergyvūnus iš arčiau ir atraskite nepaprastus jų gebėjimus:
- Sužinokite, koks gyvūnas kanda stipriausiai
- Pamatykite, kodėl gepardas toks greitas
- Pažvelkite į akis pavojingiausiems mūsų planetos gyvūnams

iš anglų kalbos vertė Eglė Podčašinskaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Supergyvūnai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinė ir informacinė literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Supergyvūnai, kurį parašė Derek Harvey. Siūlome ne tik išsamų Supergyvūnai aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Derek Harvey. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Supergyvūnai. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Supergyvūnai dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Supergyvūnai" perkama kartu