⭐Mūsų 21-ojo GIMTADIENIO FIESTA! Ypatingi pasiūlymai ir šventinės kainos Jums! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tabletė nuo mirties (knyga su defektais)

Kaina: 1,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-02-28 1.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tabletė nuo mirties (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Aleksandras Danilinas, žinomas Maskvos (Rusija) psichoterapeutas, populiarios programos per Rusijos radiją „Sidabrinės gijos“ vedėjas. A. Danilino knyga „Tabletė nuo mirties“ - tai praktikos vadovas apie kryptingos vaizduotės darbą, žmogui vaduojantis iš sunkios somatinės ligos.

Sunkiai sergantis ligonis privalo žinoti: žmogus visada turi viltį. Ši viltis kartais, o gal beveik visada, išlieka ir tada, kai atrodo, kad nebėra jokios išeities. Ji slypi mumyse pačiuose. Visada, visais gyvenimo atvejais žmogus gydo save pats, - tai svarbiausia šios knygos mintis. Gydo ne gydytojai, ne operacijos, ne tabletės. Visa tai tik padeda išsigydyti. Žodyje „išsigydyti" slypi populiaraus posakio „Skęstančiųjų gelbėjimas - pačių skęstančiųjų rankose" prasmė. Ši knyga nurodo, ką gali padaryti žmogus, kad išgelbėtų nuo ligos pats save.

Knygoje „Tabletė nuo mirties“ aprašyti būdai dėmesiui koncentruoti, darbas su įsivaizduojamu kūnu ir savo svajonių valdymas padeda gydytojų paskirtam gydymui pasidaryti tikrai efektyviam. Tačiau svarbiausia - ši knyga nurodo, kaip sergantis žmogus gali susigrąžinti pasitikėjimą savo jėgomis.

Iš rusų kalbos vertė Dalia Elena Montvilienė

PRATARMĖ

Šioje knygoje nėra nieko naujo. Beveik nė vieno naujo žodžio. Tokių knygų dar tikrai nesu rašęs. Visas čia išdėstytas mintis galite rasti kitų autorių knygose. Aš tik nusprendžiau jas visas čia surinkti todėl, kad sunkiai sergantis žmogus žinotų: mes visada turime vilties. Kartais, o gal net beveik visada, žmogui viltis ir telieka. Ji slypi mumyse pačiuose. Galiausiai pagrindinę šios knygos mintį galima nusakyti taip: žmogus visada, visais gyvenimo atvejais gydosi pats. Gydo ne gydytojai, ne operacijos ir ne tabletės. Visa tai tik padeda išsigydyti. Žodyje „išsigydyti" slypi populiaraus posakio „skęstančiųjų gelbėjimas - pačių skęstančiųjų rankose" prasmė. Ši knyga apie tai, ką gali padaryti žmogus, kad pats išsivaduotų iš ligos.

Tokia knyga negali būti nauja... Tikriausiai taip ir privalo būti. Medicina nemėgsta naujovių. Kai prekė, kuri vadinama „nauju gydymo metodu", yra itin gerai parduodama, už jos visada slypi arba sukčiavimas, arba eksperimentai su nežinomais padariniais.

Visi faktai, su kuriais ši knyga jus supažindina, jau labai seniai yra kitų autorių žinomi ir jų aprašyti. Teorijos priklauso ne man, didžiąją dalį pratimų sugalvojau ne aš, ir pirma jūsų juos jau yra padarę tūkstančių tūkstančiai žmonių visame Žemės rutulyje.

Be to, negaliu nutylėti, kad aš, šios knygos autorius, propaguojantis darbo su kryptinga vaizduote praktiką maždaug dvidešimt metų, vis dėlto nesu nei darbo su onkologiniais ligoniais specialistas, nei psichoterapijos, susietos su somatine praktika, specialistas. Per šiuos du dešimtmečius suburdavau onkologinius ligonius į treniruočių grupes tik tada, kai atitinkamai susiklostydavo mano gyvenimo ir praktikos aplinkybės. Neturiu gausios asmeninės statistikos, per tuos ilgus metus esu patikimai aprašęs tik apie šimtą ligos istorijų. Ir tik apie trisdešimt keturis atvejus iš to šimto galiu pasakyti: liga galiausiai buvo išgydyta. Visais šiais atvejais, man kategoriškai reikalaujant, ligoniai nenutraukė terapijos, kurią jiems buvo paskyrę gydytojai onkologai. Jei ligonis pats nuspręsdavo, kad tos terapijos nebesilaikys, aš atsisakydavau toliau su juo dirbti.

Tai drauge yra ir mano sąlyga šios knygos skaitytojams. Visa, ką čia perskaitysite, nėra nei dingstis, nei pagrindas pakeisti pagrindines terapijos dozes arba jų visai atsisakyti. Tą gali nuspręsti tik gydantis gydytojas, specialistas...

Ir vis dėlto aš ryžtuosi šią knygą išleisti. Iš vienos pusės, trisdešimt keturios gyvybės - tai lašas onkologinių ligonių jūroje, o iš kitos pusės - tai trisdešimt keturios žmonių visatos. Ir jeigu toliau siūlomi nesudėtingi ir žinomi psichologiniai pratimai šiems žmonėms padėjo, aš neturiu teisės jų slėpti arba paversti eiline preke, parduodama medicinos paslaugų rinkoje. Nei aš, nei bet kas kitas neturime teisės visų šių pratimų laikyti savo nuosavybe. Tikriausiai tokia teisė duota tik Deivido Bomo paslėptajai tvarkai.

Kiek žinau, tik mūsų šalyje dar niekada nebuvo išspausdintas joks pratimų rinkinys, pagrįstas aktyvios vaizduotės metodu ir galintis tikslingai padėti žmonėms, sergantiems vėžiu ar kokia kita mirtinai pavojinga liga. Akivaizdu, ir tai visi žinome, kad mūsų vaizduotė - svajonės ir sapnai - mums nė kiek nekenkia ir neturi šalutinių padarinių.

Ši knyga parašyta tik dėl to, kad jūs, nors ir kaip susiklostytų išorinės aplinkybės, išsaugotumėte tikėjimą savo jėgomis.

TURINYS

PRATARMĖ 9

SKYRIUS, KURIO GALIMA NESKAITYTI, arba NEĮPRASTŲ POŽIŪRIŲ Į ONKOLOGINES LIGAS APŽVALGA 11

TEORIJA, KURI IŠSAUGO VILTĮ, arba ŽMOGUS KAIP HOLOGRAMA 28

PAVĖLUOTA ĮŽANGA, arba KODĖL MEDICINA IKI PAT ŠIOL NĖRA MOKSLAS 76

BANGA IR DALELĖ, arba KELETAS ŽODŽIŲ APIE DIAGNOZĘ 95

SUSIKAUPIMAS IR DĖMESIO KONCENTRAVIMAS 100

VIDINIS LIGONIS, arba MINČIŲ ŽAIDIMAI SU PAČIU SAVIMI IRTŲ ŽAIDIMŲ SIUŽETAI 131

PAPRASTI BŪDAI ATSIKRATYTI... SAVĘS 141

MISIJA IR SVEIKATA 146

JŪSŲ VAIZDUOTĖ-JŪSŲ VALIOJE 153

VIDINIS MOKYTOJAS 164

VIDINĖ ŠYPSENA 169

ĮSIVAIZDUOJAMAS KŪNAS 174

DARBO SU ĮSIVAIZDUOJAMU KŪNU BAZINĖ TECHNIKA 180

ĮSIVAIZDUOJAMAS SUKIMASIS 185

ĮSIVAIZDUOJAMAS PARTNERIS 185

KŪNO BANGŲ PROJEKTAS 193

STEBUKLINGAS VEIDRODIS 194

HOLOGRAFINIO PROJEKTO TECHNIKA 201

PAGRINDINIS KRYPTINGOS VAIZDUOTĖS PRATIMŲ KOMPLEKSAS 209

PIRMOJI PAGRINDINIO KOMPLEKSO DIENA 210

ANTROJI DIENA 212

TREČIOJI DIENA 215

KETVIRTOJI DIENA 217

PENKTOJI DIENA 222

ŠEŠTOJI DIENA 226

SEPTINTOJI DIENA 231

AŠTUNTOJI DIENA 238

DEVINTOJI DIENA 240

DEŠIMTOJI DIENA 244

VIENUOLIKTOJI DIENA 249

DVYLIKTOJI DIENA 256

MAGIŠKAS VAISTAS 263

VIETOJE PABAIGOS ŽODŽIO, arba KAI KAS APIE KRYPTINGOS VAIZDUOTĖS „RECEPTŪRĄ" 265

SKUNDAI DĖL SUNKULIO GALVOJE, SPRANDE IR PEČIŲ JUOSTOJE 272

SKUNDAI DĖL NUOLATINĖS ĮTAMPOS IR NEMOKĖJIMO ATSIPALAIDUOTI 272

ODOS LIGOS 273

DAR KARTĄ APIE ŠIRDIES IR KRAUJAGYSLIŲ LIGAS 274

BRONCHŲ IR PLAUČIŲ LIGOS 275

DIABETAS 276


  • Autorius: Aleksandr Danilin
  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 280
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098050585-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Tabletė nuo mirties (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie pagalbą sau, gydymą namuose

Aleksandr Danilin pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Tabletė nuo mirties (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Tabletė nuo mirties (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Tabletė nuo mirties (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Tabletė nuo mirties (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aleksandr Danilin tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Tabletė nuo mirties (knyga su defektais)" perkama kartu