Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Taikomosios optimizacijos pagrindai

Kaina: 15,04 €
Kaina su kodu: 13,53 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-07-31 15.035 InStock
Į krepšelį 13,53 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Taikomosios optimizacijos pagrindai“ aprašymas

Vadovėlyje pateikiami taikomųjų optimizavimo uždavinių matematinių modelių sudarymo pagrindai, tiesinių optimizavimo uždavinių sprendimo metodai ir algoritmai, jų sprendimas kompiuteriu. Daug dėmesio skiriama uždavinių formulavimui ir matematinių modelių sudarymui.

Knyga skirta magistrantams, studijuojantiems pagal įvairias technologijos mokslų magistrantūros studijų programas. Joje nagrinėjami įvairių sričių klasikiniai (gamybos planavimo ir valdymo, ekonomikos, statybos, transporto ir kt.) uždaviniai, taip pat sveikaskaičiai bei tinklų optimizavimo uždaviniai ir jų sprendimo metodai. Sprendimo metodai ir algoritmai iliustruojami pavyzdžiais.

Pateikiami savarankiškoms studijoms skirti kontroliniai uždaviniai ir optimalūs jų sprendiniai.


  • Autorius: S. Kalanta
  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 480
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955281603

Parašykite atsiliepimą apie „Taikomosios optimizacijos pagrindai“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Matematikos, statistikos knygos

S. Kalanta pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Taikomosios optimizacijos pagrindai“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Taikomosios optimizacijos pagrindai“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Taikomosios optimizacijos pagrindai“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Taikomosios optimizacijos pagrindai“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, S. Kalanta tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Taikomosios optimizacijos pagrindai“ perkama kartu