0

Pirkėjų atsiliepimai

Tarptautinės ekonomikos modeliai

Kaina: 20,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-06-30 20.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tarptautinės ekonomikos modeliai" aprašymas

Vadovėlis skirtas universitetų ir kitų aukštųjų mokyklų studentams, kuriems dėstomos tarptautinės ekonomikos problemos, taip pat specialistams, besidomintiems tarptautinės ekonomikos modelių taikymo klausimais. Kaip parodė autorės ilgų metų pedagoginė patirtis, dėstant studentams tarptautinės ekonomikos modelių problemas, susiduriama su esminių metodologinių principų praktišku taikymu.Parašykite atsiliepimą apie "Tarptautinės ekonomikos modeliai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Ekonomikos knygos

Dalia Bernatonytė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Tarptautinės ekonomikos modeliai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Tarptautinės ekonomikos modeliai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Tarptautinės ekonomikos modeliai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Tarptautinės ekonomikos modeliai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Dalia Bernatonytė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Tarptautinės ekonomikos modeliai" perkama kartu