0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tikiu

Kaina internetu: 7,79 €
Kaina knygyne: 11,99 €*
Sutaupote: 4.20 € (36%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-11-30 7.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tikiu" aprašymas

Vokiečių teologas Thomas Rusteris knygoje "Tikiu" nuosekliai atskleidžia Apaštalų tikėjimo išpažinimą, siedamas jo teiginius su dabartinio laikotarpio problemomis.

"Katalikiškos, kaip ir bendrai krikščioniškos, teologijos uždavinys yra tam tikro laiko ir vietos kontekste naujai apmąstyti Bažnyčios perteikiamą tikėjimą. Ji turi išversti jį į to meto žmonėms suprantamą kalbą, išryškintijiems aktualius akcentus, atsakyti į prieštaravimus ir iškylančius klausimus. Vokiečių teologas Thomas Rusteris šioje knygoje kaip tik ir imasi šio darbo, nuosekliai nagrinėdamas Apaštalų tikėjimo išpažinimą. Jis neapsiriboja tik pamatinių dalykų perteikimu, bet ieško naujų prieičių, siedamas paskirus tikėjimo teiginius su dabartiniam laikotarpiui aktualiomis problemomis, kaip antai visuomenės vartotojiškumo, socialinio teisingumo, gamtos išsaugojimo ir pan. Knygoje atskleidžiama, kaip tikėjimas į Dievą išvaduoja žmogų iš užsisklendimo savyje, prisirišimo prie turtų, galios plėtimo ir sugrąžina tikrąją laisvę. Jis suteikia tapatybę. Autoriaus pasirinktas kalbėjimo būdas provokuoja, skatina mąstyti ir drauge su juo ieškoti savų atsakymų. Atitinkamai čia galima sutikti aštresnių, diskutuotinų teiginių. Tikiuosi, kad ši knyga skaitytojams pasitarnaus kaip paskata giliau apmąstyti savo tikėjimą ir atpažinti jo aktualumą šiandien."
Kun. teol. dr. Mindaugas Ragaišis

Iš vokiečių kalbos vertė Teresėlė Danguolė ŠniūrevičienėParašykite atsiliepimą apie "Tikiu"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Thomas Ruster parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Tikiu", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Tikiu" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Tikiu" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Tikiu"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Thomas Ruster tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Tikiu" perkama kartu