TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Tobuli palaikai

Kaina: 12,86 €
Kaina su kodu: 9,00 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-12-31 12.859 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tobuli palaikai" aprašymas

Pirmiausia jas pagrobia...
Tada jas palaužia...

Nuošalioje akmeninėje trobelėje Hailando kalnuose dega Elenos Bakston kūnas. Gerbiamos teisininkės tapatybę nustatys tik iš kelių dantų ir drabužio skiautelės.

O Edinburge viename name slaptame kambarėlyje tamsoje klykia tikroji Elena Bakston...

Vos spėjusiam įžengti į savo kabinetą naujoje darbovietėje detektyvui inspektoriui Lukui Kalanakui patiki tirti Elenos Bakston bylą, kuri iš dingusio asmens bylos netrukus perkvalifikuojama į žmogžudystės. Interpole žlugus įspūdingai karjerai, Kalanakas savo komandai trokšta įrodyti, kad be problemų susitvarkys su atsakingomis pareigomis. Bet detektyvas netrukus pamato, kad Edinburgas — tai ne Lionas, iš kurio ką tik atvyko, o Elenos žudiko plika ranka nepagausi.

Neilgai trukus prie pat namų pagrobiama dar viena gerbiama moteris, bendruomenės mylima pastorė, ir Kalanakas suvokia, jog išgelbėti jos gyvybę laiko lieka vis mažiau. Ir jis nė neįtaria, kad tikroji moterų lemtis kur kas klaikesnė, negu kas nors įsivaizdavo.

Jei patinka Angelos Marsons, Lisos Gardner ir Patricios Gibney detektyvai, tikrai pasimėgausite šia šiurpinančia kelione į žudiko proto gelmes.

„Nė už ką nepraleiskite! Siužetas toks netikėtas, kad iš jaudulio graušitės nagus. Nepaprastai įtraukiantis detektyvas — nuo pradžios iki galo.“
Closer

„Pirmą kartą atsivertęs iškart perskaičiau pusę, o vėliau vienu prisėdimu užbaigiau. Negalėjau sustoti. Ši knyga — greitas, jaudinantis trileris, kuriame rasite neįprastą, labai žmogišką pagrindinį herojų ir vieną baisiausių detektyvinės literatūros psichopatų.“
Sunday Times bestselerių autorius Paulas Finchas

„Ko gero, vienas puikiausių mano skaitytų detektyvinių serijų debiutų.“
Woman’s Way Magazine

„Kraują stingdanti istorija.“
Saga Magazine

„Stulbinantis debiutas... Puikiai supintas detektyvinis siužetas, kuris, tikiuosi, taps ilgos serijos pradžia.“
The Herald

„Pritrenkiantis pirmasis romanas.“
Fife Free Press

Pasinaudodama savo patirtimi ir žiniomis, buvusi baudžiamosios ir šeimos teisės specialistė Helena Fields kuria nepaprastai autentiškus veikėjus ir siužetus.

Helena Fields studijavo teisę Rytų Anglijos universitete, vėliau mokėsi Londono Advokatų rūmų Teisės mokykloje (Inns of Court School of Law). Užbaigusi teisės praktiką, tapo Midl Templo (Middle Temple) advokatų rūmų nare ir trylika metų pradirbo baudžiamosios ir šeimos teisės srityje. Gimus antrajam vaikui, ji pasitraukė iš teisininkų gretų.

Šiuo metu rašytoja kartu su savo vyru Davidu vadovauja filmų prodiusavimo įmonei bei dirba scenarijų rašytoja ir prodiusere. Romano „Tobuli palaikai“ veiksmas vyksta Škotijoje, nes čia rašytoja teigia jaučianti vienybę su pasauliu. Helena Fields kartu su vyru, trimis vaikais ir dviem šunimis gyvena Hampšyre.

Visos jos detektyvų apie Luką Kalanaką serijos knygos tapo perkamiausiais „Amazon“ bestseleriais. 2020 m. naujausias serijos romanas Perfect Kill pateko į Detektyvinių romanų rašytojų asociacijos Ijeno Flemingo „Plieninio durklo“ apdovanojimo ilgąjį kandidatų sąrašą. Kiti jos romanai buvo įtraukti į Škotijos metų detektyvo ir Makilveinio premijos ilguosius sąrašus. Helena Fields taip pat yra išleidusi teisinį trilerį Degrees of Guilt HS Chandler pavarde. Perfect Crime kartą tapo populiariausia garsine knyga, aplenkusia net Mišelės Obamos knygą. 2020 m. „Tobuli palaikai“ pateko į Nyderlandų metų detektyvo „Bronzinio šikšnosparnio“ apdovanojimo trumpąjį sąrašą. Helenos Fields knygos išverstos į šešiolika kalbų ir parduodamos bei noriai skaitomos visame pasaulyje, taip pat ir JAV, Kanadoje, Australijoje bei Azijos šalyse.


  • Autorius: Helen Fields
  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 368
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094901324
  • Vertėjas: Miglė Šaltytė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Tobuli palaikai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Tobuli palaikai", Helen Fields. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Helen Fields su knyga "Tobuli palaikai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Tobuli palaikai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Helen Fields. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Tobuli palaikai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tobuli palaikai" perkama kartu