⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Triukšmas

2023-09-30 18.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Triukšmas" aprašymas

„Triukšmas. Kas daro įtaką mūsų sprendimams ir kaip galime tai pakeisti“ - naujausias Nobelio premijos laureato Danielio Kahnemano bestseleris.

Kodėl žmonės, remdamiesi ta pačia informacija, priima visiškai skirtingus sprendimus? Kodėl gydytojai, turėdami vienodus duomenis, nustato skirtingas diagnozes? Ar gali, iš pažiūros nereikšmingos detalės, tokios kaip blogas oras ar paros metas, įtakoti teisėjų sprendimus?

Norime tikėti, kad mūsų gyvenimą keičiantys sprendimai būna pagrįsti, nes juos priima profesionalai: gydytojai, teisėjai, ekonomistai ar darbdaviai. Tačiau tikrovė yra kiek kitokia. Egzistuoja daugybė atsitiktinių, ir iš pažiūros nereikšmingų aplinkybių, kurios trikdo, o daugeliu atvejų iš esmės paveikia jų priimamus sprendimus. Šį reiškinį knygoje autoriai vadina "triukšmu".

Dėl triukšmo neteisingus sprendimus priimame daug dažniau, nei manome, paprastai, net ir patys to nesuprasdami. Knyga padės suvokti sprendimų priėmimo trūkumus ir pateiks metodus ir strategijas, kaip pagerinti sprendimų kokybę įvairiose srityse.

Knyga „Triukšmas. Kas daro įtaką mūsų sprendimams ir kaip galime tai pakeisti“ vertinga žmonėms, kurie domisi sprendimų priėmimo psichologija, elgesio ekonomika ir kritinės mąstymo sritimis.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Triukšmas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Užsienio eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Triukšmas", Cass R. Sunstein, Daniel Kahneman, Olivier Sibony. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Cass R. Sunstein, Daniel Kahneman, Olivier Sibony su knyga "Triukšmas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Triukšmas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Cass R. Sunstein, Daniel Kahneman, Olivier Sibony. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Triukšmas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Triukšmas" perkama kartu