⭐ -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITOM

0

Pirkėjų atsiliepimai

Užduotėlės 3-mečiams ir 4-mečiams (su lipdukais)

Kaina: 1,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 1.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Užduotėlės 3-mečiams ir 4-mečiams (su lipdukais) " aprašymas

Ši lavinamoji knygelė su 30 lipdukų padės mažyliui ne tik smagiai ir turiningai leisti laiką, bet ir lavinti įvairius įgūdžius: mąstymą, atmintį, gebėjimą susikaupti. Klijuojant lipdukus ir spalvinant piešinėlius lavės rankų judesiai, gebėjimas pažinti spalvas.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 24
  • Formatas: 20x19, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094830792

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Užduotėlės 3-mečiams ir 4-mečiams (su lipdukais) "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lavinamosios užduočių knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Užduotėlės 3-mečiams ir 4-mečiams (su lipdukais) ", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Užduotėlės 3-mečiams ir 4-mečiams (su lipdukais) " aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Užduotėlės 3-mečiams ir 4-mečiams (su lipdukais) ". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Užduotėlės 3-mečiams ir 4-mečiams (su lipdukais) " dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Užduotėlės 3-mečiams ir 4-mečiams (su lipdukais) " perkama kartu