TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Užsienio kalbų didaktika: mokytojams ir studentams siekiantiems žinių

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 7.99 SoldOut

Knygos "Užsienio kalbų didaktika: mokytojams ir studentams siekiantiems žinių" aprašymas

Šioje knygoje stengtasi koncentruotai pateikti kuo daugiau visų užsienio kalbų mokytojams reikalingų teorinių ir praktinių žinių apie kalbų mokymą:
* priminti seniai patikrintus psichinių pažinimo procesų dėsningumus, panagrinėti gimtosios kalbos sąveiką su kitomis kalbomis;
* aptarti tradicinių metodų raišką, šiuolaikinių didaktinių tyrimų duomenis apie atskirų kalbos aspektų bei kalbinės veiklos mokymo psichologinį pagrindimą ir egzistuojančius jų mokymo būdus įvadinėje, pradinėje, vidurinėje ir aukštesniojoje mokymo pakopoje;
* panagrinėti mokytojo ir mokinių bendravimo, namų darbų skyrimo, mokinių pasiekimų vertinimo, vadovėlio pasirinkimo, tvarkos ir mokinių elgsenos pamokose problemas.


  • Autorius: Giedrė Stunžėnienė
  • Leidėjas: Kitos spalvos
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 164
  • Formatas: 20x28, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955411598

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Užsienio kalbų didaktika: mokytojams ir studentams siekiantiems žinių"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitų kalbų, jų gramatikų knygos

Giedrė Stunžėnienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Užsienio kalbų didaktika: mokytojams ir studentams siekiantiems žinių", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Užsienio kalbų didaktika: mokytojams ir studentams siekiantiems žinių" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Užsienio kalbų didaktika: mokytojams ir studentams siekiantiems žinių" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Užsienio kalbų didaktika: mokytojams ir studentams siekiantiems žinių"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Giedrė Stunžėnienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Užsienio kalbų didaktika: mokytojams ir studentams siekiantiems žinių" perkama kartu