TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

V. Kudirka. Poezija. Satyros. Publicistika (Mokinio skaitiniai)

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 1.73 SoldOut

Knygos "V. Kudirka. Poezija. Satyros. Publicistika (Mokinio skaitiniai)" aprašymas

Vincas Kudirka - mūsų himno "Tautiška giesmė" autorius, publicistas, poetas, politinės satyros meistras, talentingas vertėjas ir literatūros kritikas, leidinio "Varpas" redaktorius, visuomenininkas, buržuazinės liberaliosios lietuvių inteligentijos ideologas ir vadovas, tautinio lietuvių sąjūdžio XIX a. pabaigoje - XX a. pradžioje šviesulys.
Šiuose "Mokinio skaitiniuose" Vinco Kudirkos poezija ir proza spausdinama iš "Vyturio" ir "Šviesos" leidyklų leidinių, kalba netaisyta, kai kurie retesni žodžiai pateikiami žodynėlyje knygos gale, publicistikos ištraukos šiek tiek kupiūruotos.

  • Autorius: Vincas Kudirka
  • Leidėjas: Žaltvykslė
  • Išleidimo metai: 2006
  • Knygos puslapių skaičius: 123
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9986-06-179-2

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "V. Kudirka. Poezija. Satyros. Publicistika (Mokinio skaitiniai)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "V. Kudirka. Poezija. Satyros. Publicistika (Mokinio skaitiniai)", Vincas Kudirka. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vincas Kudirka su knyga "V. Kudirka. Poezija. Satyros. Publicistika (Mokinio skaitiniai)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "V. Kudirka. Poezija. Satyros. Publicistika (Mokinio skaitiniai)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vincas Kudirka. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "V. Kudirka. Poezija. Satyros. Publicistika (Mokinio skaitiniai)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "V. Kudirka. Poezija. Satyros. Publicistika (Mokinio skaitiniai)" perkama kartu