0
Vadink mane savo vardu
15.99 InStock

Vadink mane savo vardu

  • Nemokamas knygos pristatymas
5.0
(1 įvertinimai)
Internetu: 15,99 €
Knygyne: 18,29 €*
Sutaupote: 2.30 € (13%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
2019-12-16 Dovilė

Informacija

Vadink mane savo vardu

  • Leidėjas: Balto
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9786098233629

15.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

André Aciman romanas „Vadink mane savo vardu“ - pasaulinis bestseleris, pagal kurį sukurtas ne mažiau garsus to paties pavadinimo meninis filmas. Tai - jautri jaunuolių meilės istorija.

Elijo tėvų vilą Italijos Rivjeroje kiekvieną vasarą aplanko čia padirbėti norintys pradedantys akademinio pasaulio atstovai, kuriems jaunuolis kelioms savaitėms turi užleisti savo miegamąjį. Jis tikrai nėra tuo patenkintas. Tačiau ką tik atvykęs Oliveris – kitoks. Dėl jo Elijas nepyksta – priešingai, jau po pirmosios pažinties jis užvaldo Elijo mintis.

Tai bus stebuklinga vasara – muzika, knygos, baseinas, dviračiai ir merginos. Nors abu jaunuoliai bandys išlikti abejingi, karštis žadins geismą, meilę ir aistrą.

„Vadink mane savo vardu“ – subtilus, skaidrus ir elegiškas pasakojimas apie brandą ir norą pažinti save bei jaunystės aistrą, kuri paliks žymę visam gyvenimui.

2017 m. pasaulinio populiarumo sulaukė „Vadink mane savo vardu“ ekranizacija, režisuota Lucos Guadagnino, kurioje vaidino tokia žvaigždė kaip Timothée Chalamet. Filmas buvo nominuotas „Oskarui“ geriausio filmo, aktoriaus, dainos kategorijose ir pelnė statulėlę už geriausią adaptuotą scenarijų. Pernai André Aciman paskelbė kuriantis šios istorijos tęsinį.

Egiptiečių kilmės rašytojas André Aciman šiuo metu dėsto literatūros teorijos istoriją ir studijuoja Marcelio Prousto raštus Niujorko universitete. Tarp jo kūrinių – autobiografija „Out of Egypt“ ir esė knyga „False Papers“. Paradoksalu, bet geriausia grožine savo knyga autorius laiko 2010 m. pasirodžiusią „Eight White Nights“.

„Tyli, nepriekaištingai parašyta meilės istorija, turinti Marguerite Duras ir Patricko White kūrybos atspalvių.“
The Kirkus Reviews

„Išskirtinė Acimano rašymo maniera ir gebėjimas atskleisti didžiausias aistras pelnys šiam romanui vietą tarp didžiųjų meilės istorijų.“
Washington Post

„Pirmasis Acimano romanas leidžia jį vadinti aistros gramatiku."
The New Yorker

Iš anglų kalbos vertė Helga Gavėnaitė

2019-12-16 Dovilė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu