0

Vadink mane savo vardu

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2019-12-16 Dovilė

Informacija

Vadink mane savo vardu

  • Leidėjas: Balto
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9786098233629

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Vadink mane savo vardu" aprašymas

André Aciman romanas „Vadink mane savo vardu“ - pasaulinis bestseleris, pagal kurį sukurtas ne mažiau garsus to paties pavadinimo meninis filmas. Tai - jautri jaunuolių meilės istorija.

Elijo tėvų vilą Italijos Rivjeroje kiekvieną vasarą aplanko čia padirbėti norintys pradedantys akademinio pasaulio atstovai, kuriems jaunuolis kelioms savaitėms turi užleisti savo miegamąjį. Jis tikrai nėra tuo patenkintas. Tačiau ką tik atvykęs Oliveris – kitoks. Dėl jo Elijas nepyksta – priešingai, jau po pirmosios pažinties jis užvaldo Elijo mintis.

Tai bus stebuklinga vasara – muzika, knygos, baseinas, dviračiai ir merginos. Nors abu jaunuoliai bandys išlikti abejingi, karštis žadins geismą, meilę ir aistrą.

„Vadink mane savo vardu“ – subtilus, skaidrus ir elegiškas pasakojimas apie brandą ir norą pažinti save bei jaunystės aistrą, kuri paliks žymę visam gyvenimui.

2017 m. pasaulinio populiarumo sulaukė „Vadink mane savo vardu“ ekranizacija, režisuota Lucos Guadagnino, kurioje vaidino tokia žvaigždė kaip Timothée Chalamet. Filmas buvo nominuotas „Oskarui“ geriausio filmo, aktoriaus, dainos kategorijose ir pelnė statulėlę už geriausią adaptuotą scenarijų. Pernai André Aciman paskelbė kuriantis šios istorijos tęsinį.

Egiptiečių kilmės rašytojas André Aciman šiuo metu dėsto literatūros teorijos istoriją ir studijuoja Marcelio Prousto raštus Niujorko universitete. Tarp jo kūrinių – autobiografija „Out of Egypt“ ir esė knyga „False Papers“. Paradoksalu, bet geriausia grožine savo knyga autorius laiko 2010 m. pasirodžiusią „Eight White Nights“.

„Tyli, nepriekaištingai parašyta meilės istorija, turinti Marguerite Duras ir Patricko White kūrybos atspalvių.“
The Kirkus Reviews

„Išskirtinė Acimano rašymo maniera ir gebėjimas atskleisti didžiausias aistras pelnys šiam romanui vietą tarp didžiųjų meilės istorijų.“
Washington Post

„Pirmasis Acimano romanas leidžia jį vadinti aistros gramatiku."
The New Yorker

Iš anglų kalbos vertė Helga Gavėnaitė

2019-12-16

Parašykite atsiliepimą apie "Vadink mane savo vardu"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vadink mane savo vardu, kurią skaitytojams dovanoja André Aciman. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar André Aciman su knyga Vadink mane savo vardu jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vadink mane savo vardu patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė André Aciman. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vadink mane savo vardu palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Vadink mane savo vardu" perkama kartu