Kalėdinė patogupirkti.lt MUGĖ - ieškantiems dovanų! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vadyba

2022-12-31 14.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vadyba" aprašymas

Vadovėlyje "Vadyba"  pateikta medžiaga yra teorinis vadybos žinių pagrindas verslo ir administravimo sričių vadovams ir specialistams.

Knyga bus naudinga dėstytojams, studentams ir visiems susidomėjusiesiems bendraisiais vadybos principais.

 


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vadyba"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Vadybos knygos

Stasys Stoškus, Daiva Beržinskienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Vadyba", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Vadyba" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Vadyba" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Vadyba"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Stasys Stoškus, Daiva Beržinskienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Vadyba" perkama kartu