0

"Vadybinės minties kristalai: ESMĖ" Nr. 3. Pasaulinė klasė: Klestėkite lokaliai globalioje ekonomikoje

3,77 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

"Vadybinės minties kristalai: ESMĖ" Nr. 3. Pasaulinė klasė: Klestėkite lokaliai globalioje ekonomikoje

  • Leidėjas: Žinių visuomenės institutas
  • Išleidimo metai: 2003
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 8
  • ISBN ar kodas: ESME-3

2020-10-31 3.77 InStock
Į krepšelį
Knygos ""Vadybinės minties kristalai: ESMĖ" Nr. 3. Pasaulinė klasė: Klestėkite lokaliai globalioje ekonomikoje" aprašymas

“ESMĖ” - tai 8 puslapių esencija, kurioje perteikta visa 200 - 300 puslapių knygos esmė. Bet kurioje knygoje paprastai būna pateiktos kelios naujos vertingos idėjos, o visas kitas tekstas – „apie jas“. Būtent tokios idėjos išryškinamos kiekviename “ESMĖs” numeryje, kad padėtų Jums taupyti savo laiką.
Per 20 - 30 minučių sužinosite naujausios ar jau plačiai verslo ir vadybos specialistams žinomos knygos esmę, svarbiausias idėjas, jas galėsite pritaikyti savo veikloje.
Šiame numeryje susipažinsite su garsiosios Harvardo universiteto profesorės ir verslo konsultantės R.M. Kanter mintimis apie tai, kaip globalioje ekonomikoje keičiasi verslas, darbo vietos, politika, bendruomenės ir kasdieninis gyvenimas. Gausite patarimų, kaip nebijoti globalizacijos, bet išmokti pasinaudoti jos teikiamomis galimybėmis.

Parašykite atsiliepimą apie ""Vadybinės minties kristalai: ESMĖ" Nr. 3. Pasaulinė klasė: Klestėkite lokaliai globalioje ekonomikoje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Vadybinės minties kristalai: ESMĖ" Nr. 3. Pasaulinė klasė: Klestėkite lokaliai globalioje ekonomikoje, kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga "Vadybinės minties kristalai: ESMĖ" Nr. 3. Pasaulinė klasė: Klestėkite lokaliai globalioje ekonomikoje jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Vadybinės minties kristalai: ESMĖ" Nr. 3. Pasaulinė klasė: Klestėkite lokaliai globalioje ekonomikoje patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Vadybinės minties kristalai: ESMĖ" Nr. 3. Pasaulinė klasė: Klestėkite lokaliai globalioje ekonomikoje palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su ""Vadybinės minties kristalai: ESMĖ" Nr. 3. Pasaulinė klasė: Klestėkite lokaliai globalioje ekonomikoje" perkama kartu