⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vaistažolių pasakos. Ir sveikatos receptai visai šeimai

Kaina: 19,79 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 19.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vaistažolių pasakos. Ir sveikatos receptai visai šeimai" aprašymas

Ši knyga „Vaistažolių pasakos. Ir sveikatos receptai visai šeimai“ - tai nuostabi kelionėj stebuklingą vaistažolių pasakų pasaulį, kur pagrindiniai veikėjai yra augalai.

Vaikai, vaistažolės ir vabaliukai bendrauja, žaidžia ir pasakoja gražias pasakas, kurios skatina būti geresniais bei mylinčiais gamtą, žmones ir Dievulį.

„Po pasakėlių, kai akytės jau merkiasi ir vaikučiai keliauja į miego pasaulį, pabučiuokite vaikelius į galveles ir palaiminkite. Tai bus didžiausia ir svarbiausia dovana, kurią galite dovanoti kiekvieną vakarą.“
Marius Lasinskas

„Žolelės jau vaikystėje traukte traukė mano širdį ir akį savo formų įvairove, kvapais ir skoniais. Kiekvienas žolynėlis lyg kažkokią paslaptį kuždėdavo. Pievose ir medžių viršūnėse bėgo manoji vaikystė. Žolynai yra mamos Žemės emocijos. Perjuos Žemė kalbasi su mumis. Ar girdite skambančią pievą? Kiekvienoje žolelėje glūdi paslaptis, kurią Mariaus lūpomis ir mano teptuku jums mažiems bei dideliems ir norime atskleisti.“
Giedrė Rūšinė


  • Autorius: Marius Lasinskas
  • Leidėjas: Marius Lasinskas
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 132
  • Formatas: 22x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094757778

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vaistažolių pasakos. Ir sveikatos receptai visai šeimai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinės, informacinės knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Vaistažolių pasakos. Ir sveikatos receptai visai šeimai", kurį pristato Marius Lasinskas. Siūlome ne tik išsamų "Vaistažolių pasakos. Ir sveikatos receptai visai šeimai" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Marius Lasinskas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Vaistažolių pasakos. Ir sveikatos receptai visai šeimai". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Vaistažolių pasakos. Ir sveikatos receptai visai šeimai" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Vaistažolių pasakos. Ir sveikatos receptai visai šeimai" perkama kartu