0

Vasara prie ežero

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Vasara prie ežero

  • Leidėjas: Sofoklis
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 512
  • ISBN ar kodas: 9786094442537

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Vasara prie ežero" aprašymas
Magiška, graži ir romantiška vieta, kurioje tiesiog neįmanoma neįsimylėti – tai Komo ežeras, telkšantis Šiaurės Italijoje, Lombardijos regione. Aplink jį – žydras dangus ir besistiebiančios Alpių viršūnės.

Žymus vengrų kompozitorius Ferencas Lisztas yra pasakęs, kad jei kas nors nuspręstų rašyti istoriją apie laimingus įsimylėjelius, ji turi vykti prie Komo ežero. Talentingąjį muziką "išgirdo" populiari britų rašytoja Erica James. Jos romane „Vasara prie ežero“ užburianti gamtos oazė tampa vieta, kur pagrindiniai veikėjai ne tik susiduria su skausminga praeitimi, bet ir tampa atviri naujai meilei.


Romano „Vasara prie ežero“ veikėja Floriana po dviejų metų trukusios tylos iš Sebo, savo gyvenimo meilės, sulaukia... kvietimo į jo vestuves, vyksiančias prie Komo ežero. Po šio skambučio sukrėsta išgirstos naujienos ji nepastebi automobilio ir patenka į avariją. Jai į pagalbą atskuba du nepažįstami žmonės, kurie vėliau tampa gerais jos bičiuliais. Pirmasis – Adamas, nekilnojamo turto agentas, kurį neseniai paliko mergina. Negalėdamas nuvyti minčių apie buvusią draugę ir sunkiai išgyvendamas išsiskyrimą, jis visą laiką skiria darbui. Antroji – senučiukė Esmi, tebenešiojanti savyje gražius, bet skausmingus jaunystės prisiminimus.


Kaip pasielgti pakviestai į vedybų šventę Florianai? Kaip ji reaguos, prie altoriaus matydama ne save? Jei ne naujų draugų padrąsinimas, Floriana vargu ar būtų išdrįsusi dalyvauti iškilmėse.

Galbūt kelionė prie Komo ežero ir Adamui padės pabėgti nuo savo praeities ir atversti naują romantiško gyvenimo puslapį? Be to prieš šešiasdešimt metų prie Komo ežero vyriškis pavergė Esmi širdį, tapo jos pirmąja meile ir pakeitė tuomet jaunos merginos gyvenimą. Kur jis dabar?


Romanas „Vasara prie ežero“ priklauso žymios britų meilės romanų kūrėjos Ericos James plunksnai. Ji yra sukūrusi per dvidešimt kūrinių, 2006 m. jai įteiktas Didžiosios Britanijos Metų meilės romano apdovanojimas, taip pat ji yra viena iš Sunday Times bestselerių autorių. Rašytoja gyvena tarp Safolko Anglijoje ir Komo ežero pakrantės Italijoje. Ji teigia, kad aplinka jai turi išskirtinę reikšmę – ji įkvepia, kai rašydama susiduria su sunkumais, ir padeda pailsėti. Jos gyvenamosios vietos atsispindi ir Ericos James kūriniuose – romano „Vasara prie ežero“ veiksmas vyksta tarp Oksfordo ir Italijos.


Iš anglų kalbos vertė Milda Baronaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Vasara prie ežero"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra


Dažniausiai su "Vasara prie ežero" perkama kartu