0

Vėjų rožė (Istorijos sapnas)

  • Nuolaida knygai -45%
Kaina internetu: 1,59 €
Kaina knygyne: 2,89 €*
Sutaupote: 1.30 € (45%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Vėjų rožė (Istorijos sapnas)

  • Leidėjas: Eglės leidykla
  • Išleidimo metai: 2007
  • Formatas: 12x18, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 168
  • ISBN ar kodas: 9789955542377

2020-10-31 1.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vėjų rožė (Istorijos sapnas)" aprašymas

Istorinis romanas, skaitytinas su pasimėgavimu vien dėl nepaprastai gražios, vaizdingos ir turtingos kalbos, primenančios ir Vaižgantą, ir Simonaitytę, ir lietuvių liaudies sakmes. Tačiau žavi ne vien kalba: visą skaitytojo esybę apima pagoniškoji senovės lietuvių pasaulėjauta, veikiama kaimynų priimtos krikščionybės. Baltijos jūra su savo vėjais alsuoja visame romane, kurį pati autorė apibūdino kaip "Istorijos sapną". To negana - ir detektyviškos įtampos veiksmas neleidžia padėti knygos į šalį! Be jokios abejonės - tai geriausias rašytojos Nijolės Kepenienės kūrinys. Leidėjai, nebijodami apsirikti, regi labai aukštą romano "Vėjų rožė" vietą lietuvių literatūroje. Dvasingas skaitytojas šią knygą skaitys ne kartą.

Parašykite atsiliepimą apie "Vėjų rožė (Istorijos sapnas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Nuotykių ir istoriniai romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vėjų rožė (Istorijos sapnas), kurią skaitytojams dovanoja Nijolė Kepenienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Nijolė Kepenienė su knyga Vėjų rožė (Istorijos sapnas) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vėjų rožė (Istorijos sapnas) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Nijolė Kepenienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vėjų rožė (Istorijos sapnas) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Vėjų rožė (Istorijos sapnas)" perkama kartu