⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Verslo finansų valdymas (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-04-30 11.99 SoldOut

Knygos "Verslo finansų valdymas (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Angelė Lileikienė - socialinių mokslų daktarė, Šiaulių universiteto Ekonomikos katedros docentė. Daugiau kaip 85 mokslinių straipsnių, publikuotų šalies ir užsienio mokslinių tyrimų žurnaluose, 8 mokslinių ir metodinių priemonių autorė, 6 tarptautinių projektų ekspertė. Stažavosi JAV, Norvegijoje, Danijoje, Portugalijoje, Ispanijoje, Rumunijoje, Maltoje, Kipre, Italijoje, Vokietijoje, Švedijoje. Mokslinių tyrimų kryptis - finansų sistemos tvarumo problemos.

Žana Grigaliūnienė - socialinių mokslų daktarė , ISM docentė, specializuojasi finansų srityje. Erasmus mobilumo vizitų metu dėstė Azorų universitete Portugalijoje, Anadolu universitete Turkijoje, A. Dubcek universitete Trenčine Slovakijoje, Viana de Castelo politechnikos institute Portugalijoje, Brasov universitete Rumunijoje, Roskilde Handelsskole Danijoje, Liublianos niversitete Slovėnijoje ir Talino Verslo kolegijoje Estijoje. Studijavo ir vykdė linius tyrimus BI Norvegijos verslo mokykloje Norvegijoje, NHH egijos Ekonomikos ir Verslo Administravimo mokvkloje Norvegijoje bei Universiteto Ekonomikos Mokykloje Suomijoje. Stažavosi Talino chnologijos universiteto Ekonomikos ir verslo mokykloje Estijoje.

Knyga "Verslo finansų valdymas" yra parengta pagal aukštųjų mokyklų atskiras studijų programas ir skirta studijuojantiems verslo įmonių finansų pagrindus, įmonių finansų valdymą bei finansų analizę.

Knyga gali naudotis visų aukštųjų mokyklų studentai, studijuojantys ekonomikos, verslo vadybos ir administravimo, buhalterinės apskaitos ir finansų studijų programas bei visi kiti, kuriems rūpi verslo įmonių finansai ir jų valdymas.

TURINYS

PRATARMĖ / 5

1 skyrius. FINANSŲ ĮVADAS / 7

1.1. Finansų esmė ir paskirtis. Finansų funkcijos. Finansų formavimo principai / 7

2 skyrius. FINANSŲ VALDYMAS / 18

2.1. Finansų valdymo uždaviniai ir funkcijos / 18

2.2. Finansų valdymo ir verslo strategijos suderinamumas / 22

3 skyrius. APSKAITA IR FINANSINĖ ATSKAITOMYBĖ - FINANSŲ VALDYMO PAGRINDAS / 24

3.1. Apskaita ir atskaitomybė / 24

3.2. Finansinės ataskaitos / 27

3.2.1. Balansas / 28

3.2.2. Pelno (nuostolių) ataskaita / 33

3.2.3. Pinigų srautų ataskaita / 36

3.2.4. Nuosavo kapitalo pokyčių ataskaita / 44

3.2.5. Aiškinamasis raštas / 45

4 skyrius. ĮMONĖS VEIKLOS EFEKTYVUMAS / 50

4.1. Pelningumo rodikliai / 52

4.2. Mokumo rodikliai / 55

4.3. Veiklos efektyvumo rodikliai / 58

4.4. Kapitalo rinkos rodikliai / 61

5 skyrius. TRUMPALAIKIO TURTO VALDYMAS / 65

5.1. Trumpalaikio turto valdymas ir finanasavimo sprendimai / 65

5.2. Atsargų valdymas / 72

5.3. Pirkėjų įsiskolinimo valdymas / 84

5.4. Pinigų valdymas / 91

6 skyrius. FINANSAVIMO ŠALTINIAI / 93

6.1. Finansavimo šaltiniai ir jų klasifikavimas / 93

7 skyrius. KAPITALO KAINA / 99

7.1. Skolintų finansavimo šaltinių kainos nustatymas / 99

7.2. Nuosavų finansavimo šaltinių kainos nustatymas / 103

7.3. Svertinė kapitalo kaina / 108

7.4. Optimali kapitalo struktūra / 111

8 skyrius. FINANSINIO REZULTATO VALDYMAS / 113

8.1. Lūžio taško analizė / 113

8.2. Operacinė (veiklos) analizė / 123

8.3. I Finansinio sverto efekto koncepcija / 130

8.4. II Finansinio sverto efekto koncepcija / 134

8.5. Racionali kapitalo struktūra / 136

9 skyrius. FINANSŲ POREIKIO PROGNOZAVIMAS / 148

9.1. Pardavimų apimties prognozavimas / 148

9.2. Papildomų lėšų poreikio poreikis / 151

9.3. Finansinis grįžtamasis ryšys / 152

LITERATŪRA / 153

PRIEDAI / 157

PRATARMĖ

Ši knyga yra parengta pagal aukštųjų mokyklų atskiras studijų programas ir skirta studijuojantiems verslo įmonių finansų pagrindus, įmonių finansų valdymą bei finansų analizę. Knyga gali naudotis visų aukštųjų mokyklų studentai, studijuojantys ekonomikos, verslo vadybos ir administravimo, buhalterinės apskaitos ir finansų studijų programas bei visi kiti, kuriems rūpi verslo įmonių finansai ir jų valdymas.

Knyga suskirstyta į skyrius pagal šias temas: "Finansų pagrindų įvadas", "Finansų valdymas", "Apskaita ir finansinė atskaitomybė - finansų valdymo pagrindas", "Finansinės ataskaitos", "Finansiniai rodikliai", "Trumpalaikio turto valdymo ir finansavimo sprendimai", "Finansavimo šaltiniai", "Kapitalo kaina", "Finansinio rezultato valdymas" bei "Finansų poreikio prognozavimas"

Verslo įmonių finansų valdymas, investicijos bei finansų rinkos, jų veikimo principai yra pagrindinės finansų mokslo sritys, kurioms šiuolaikiniai mokslininkai skiria daugiausia dėmesio. Šiose srityse daugelis mokslininkų apgynė mokslinius darbus, atliko daugybę empirinių tyrimų, gavo Nobelio premijos apdovanojimus. Vadinasi, pažangi, ištobulinta finansų valdymo teorija yra pritaikoma verslo įmonių finansų valdymo sprendimų priėmimo procese. Nuolatinis finansų teorijų tobulinimas turėtų užtikrinti priimamų finansinių sprendimų verslo įmonių efektyvumą.

Finansų išteklių formavimas ir jų efektyvus valdymas yra vienas svarbiausių verslo įmonės veiklos aspektų, todėl ši knyga skirta padėti suvokti finansų išteklių formavimo bei finansų valdymo, kaip verslo finansų pagrindų, esmę, tikslus, uždavinius, principus bei funkcijas. Ši knyga skirta palengvinti finansinių problemų sprendimo, verslo įmonių finansinės būklės įvertinimo, trumpalaikio turto ir jo elementų valdymo, finansų rezultatų bei kapitalo struktūros formavimo srityse. Knygoje išskirtinai nenagrinėjama pinigų vertė laiko atžvilgiu ar investicijų, kaip finansų valdymo sprendimų, rizika ar pelningumas. Autorės tai daro tikslingai, nes šiais klausimais parašyta daug knygų. Neabejotina, kad finansų valdymo sprendimai yra susiję su rizikos veiksniu. Tai reiškia, kad efektyvių sprendimų paieška bet kurioje finansų valdymo srityje visuomet yra susijusi su priimtinu rizikos ir pelningumo santykiu, kuris yra vienas iš pagrindinių finansų valdymo principų, dėl ko svarbu verslo įmonių finansų valdymą ir finansų valdymo sprendimus nagrinėti rizikos ir pelningumo santykio kontekste. Todėl knygoje išsamiai nagrinėjami lūžio taško, išlaidų-apimties-pelno ryšio (IAP), operacinės (veiklos) analizės bei finansavimo sprendimų priėmimo principai. Taip pat daug dėmesio skiriama finansinio sverto bei jo efekto analizei, atskleidžiant dvi koncepcijas, kurių taikymas turi įtakos įmonių nuosavo kapitalo pelningumui. Verslo finansų valdymo procese aktualia tema tampa - finansinis prognozavimas, leidžiantis įvertinti verslo pardavimų augimą, augimui reikalingų finansinių išteklių poreikį, finansavimo šaltinius ir grįžtamąjį ryšį. Knygoje finansų valdymo sprendimai yra orientuoti į finansavimo, turto panaudojimo, finansų valdymo strategijos, taktikos formavimo, strategijos ir taktikos derinimo bei vidinės finansinės kontrolės srityje. Knyga parašyta visiems skaitytojams priimtina populiaria kalba, pateikiant įvairius šalies ir užsienio kompanijų pavyzdžius. Rašant knygą buvo vadovautasi principu : į sudėtingus dalykus žiūrėti paprastai.

Tikime, kad knyga "Verslo finansų valdymas", kurioje išdėstyta finansų valdymo pagrindų medžiaga, pritariant daugelio vakarų šalių mokslininkų mintims, bus tinkama pagalbinė priemonė priimant finansų valdymo sprendimus verslo įmonėse.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Verslo finansų valdymas (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos verslo knygos

Angelė Lileikienė, Žana Grigaliūnienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Verslo finansų valdymas (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Verslo finansų valdymas (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Verslo finansų valdymas (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Verslo finansų valdymas (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Angelė Lileikienė, Žana Grigaliūnienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Verslo finansų valdymas (knyga su defektais)" perkama kartu