TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Aukšto efektyvumo įpročiai

Kaina: 17,39 €
Kaina su kodu: 12,17 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Knygą turėsime: 2023-12-19

2023-12-31 17.39 InStock
Rezervuoti

Knygos "Aukšto efektyvumo įpročiai" aprašymas

ŠIE ĮPROČIAI PADARYS JUS NEPAPRASTUS.

Per pastaruosius dvidešimt metų autorius Brendon’as Burchard’as buvo apsėstas atsakyti į tris klausimus:

    1. Kodėl kai kuriems žmonėms ir komandoms sekasi greičiau nei kitiems ir jie išlaiko tokią sėkmę ilgą laiką?

    2. Kodėl vieni iš tų, kurie tai daro, yra apgailėtini, o kiti nuolat laimingi?

    3. Kas pirmiausia skatina žmones siekti aukštesnio sėkmės lygio ir kokia praktika padeda jiems labiausiai tobulėti

Atlikęs išsamius originalius tyrimus ir dešimtmetį būdamas pirmaujančiu pasaulyje aukštos kokybės treneriu, Brendon’as rado atsakymus. Pasirodo, tik šeši sąmoningi įpročiai suteikia pranašumo. Kiekvienas gali praktikuoti šiuos įpročius, o kai tai daro, jų gyvenime, santykiuose ir karjeroje nutinka nepaprastų dalykų.

Kokie įpročiai gali padėti jums pasiekti ilgalaikę sėkmę ir gyvybingą gerovę, nepaisant jūsų amžiaus, karjeros, stipriųjų pusių ar asmenybės? Norėdami tapti aukšto efektyvumo meistru, turite siekti aiškumo, generuoti energiją, didinti poreikį, didinti produktyvumą, ugdyti įtaką ir parodyti drąsą. Knyga „Aukšto efektyvumo įpročiai“ apie meną ir mokslą, kaip visa tai įgyvendinti.

Nesvarbu, ar norite nuveikti daugiau, geriau vadovauti kitiems, greičiau lavinti įgūdžius ar žymiai padidinti džiaugsmo ir pasitikėjimo jausmą, šioje knygoje aprašyti įpročiai padės tai pasiekti greičiau. Kiekvieną iš šešių įpročių iliustruoja galingos vinjetės, pažangiausi mokslai, susimąstyti skatinantys pratimai ir realios kasdienės praktikos, kurias galite įgyvendinti jau dabar.

Jei kada nors norėjote mokslu pagrįsto, širdies gerumu ir dėkingumu paremto plano, kaip gyventi kokybiškiau, tai jūsų rankose. Geriausia, kad galite įvertinti savo pažangą.

Brendon Buchard – pasaulinio lygio aukšto efektyvumo treneris, 3 kartus New York Times bestselerių autorius ir vienas iš labiausiai žiūrimų, cituojamų ir sekamų asmeninio ugdymo trenerių istorijoje.


  • Pavadinimas originalo kalba: High Performance Habits
  • Autorius: Brendon Burchard
  • Leidėjas: Virtuoso
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 400
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099637419
  • Vertėjas: Joana Kaduškevič
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie "Aukšto efektyvumo įpročiai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Saviugdos knygos

Brendon Burchard pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Aukšto efektyvumo įpročiai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Aukšto efektyvumo įpročiai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Aukšto efektyvumo įpročiai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Aukšto efektyvumo įpročiai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Brendon Burchard tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Aukšto efektyvumo įpročiai" perkama kartu