0
Vilniaus bažnyčių įrašai T. 1
9.59 InStock

Vilniaus bažnyčių įrašai T. 1

  • Nuolaida knygai -31%
Internetu: 9,59 €
Knygyne: 13,79 €*
Sutaupote: 4.20 € (31%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Vilniaus bažnyčių įrašai T. 1

  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 2005
  • Puslapių skaičius: 327
  • ISBN ar kodas: 9955-656-05-0

9.59 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Knyga "Inscriptiones Ecclesiarvm Vilnensium : Vilniaus bažnyčių įrašai : Inskrypcje Wileńskich kościołow", kurios pirmoji dalis dabar įteikiama skaitytojui, atsirado įgyvendinus bendrą Lenkijos ir Lietuvos klasikinės filologijos specialistų mokslinį projektą: juo siekta surašyti ir paskelbti iki naujojo tūkstantmečio pradžios Vilniaus bažnyčiose išlikusius gausius ir originalius epigrafikos paminklus.

Pirmajame tome aptariami įrašai, esantys dešimtyje Vilniaus sakralinių pastatų: Vilniaus Arkikatedroje, šv. Stanislovo ir Vladislovo bažnyčioje, šv. Petro ir Povilo, šv. Kazimiero, šv. Mykolo, Pranciškonų Švenčiausiosios Mergelės Marijos Dievo Motinos Ėmimo į Dangų, Visų Šventųjų, Viešpaties Jėzaus (Trinitorių), šv. Rapolo, Šventojo kryžiaus ir šv. Stepono bažnyčiose.

Šia publikacija galės naudotis ne tik specialistai, Vilniaus senovės ir nūdienos, Lenkijos ir Lietuvos istorijos tyrinėtojai; turime vilties, kad ji sudomins ir platesnį skaitytojų ratą, ypač turistus, o gal ir vilniečius, kurie dėl kitakalbio (daugiausia lotyniško) įrašų teksto, paprastai sudarančio kalbinį barjerą, kartais abejingai praeina pro dažnai nepakartojamo žavesio kupinus epigrafinius liudijimus.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu