0

Vilniaus Šv. Jonų bažnyčia. Vadovas

  • Nuolaida knygai -51%
Kaina internetu: 2,99 €
Kaina knygyne: 5,99 €*
Sutaupote: 3.00 € (51%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Vilniaus Šv. Jonų bažnyčia. Vadovas

  • Leidėjas: Vilniaus universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 23x23, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094592621

2020-10-31 2.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vilniaus Šv. Jonų bažnyčia. Vadovas" aprašymas

Knyga "Vilniaus Šv. Jonų bažnyčia. Vadovas" – tai vadovas po vieną iš seniausių ir įspūdingiausių Vilniaus šventovių Šv. Jonų bažnyčią. Skaitytoją siekiama supažindinti su statinio istorija, architektūra, interjero detalėmis ir ryškiausiomis asmenybėmis. Svarbų vaidmenį leidinyje atlieka vizualinė medžiaga – archyvinės ir šiuolaikinės fotografijos, bažnyčios planai.

Parašykite atsiliepimą apie "Vilniaus Šv. Jonų bažnyčia. Vadovas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vilniaus Šv. Jonų bažnyčia. Vadovas, kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga Vilniaus Šv. Jonų bažnyčia. Vadovas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vilniaus Šv. Jonų bažnyčia. Vadovas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vilniaus Šv. Jonų bažnyčia. Vadovas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Vilniaus Šv. Jonų bažnyčia. Vadovas" perkama kartu