⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Visa tiesa apie Hario Kveberto bylą

Kaina: 12,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-05-31 12.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Visa tiesa apie Hario Kveberto bylą" aprašymas

"Visa tiesa apie Hario Kveberto bylą" - 2012 metų literatūrinė sensacija. Pasaulinis bestseleris, Prancūzijoje susišlavęs visas svarbiausias premijas už geriausią metų knygą.

Neatskleisto nusikaltimo paslaptys, slapta uždraustos meilės istorija ir 31 patarimas, kaip parašyti gerą romaną. Tai meistriškai parašyta knyga, kurioje susitinka kokybiška pramoga ir tiesiog gera literatūra.

Laikas negailestingai senka, bet jaunas ir perspektyvus Amerikos rašytojas Markusas Goldmanas niekaip neįstengia parašyti knygos, kurią jau po kelių mėnesių turi įteikti leidėjui. Jis tikisi, kad išbristi iš krizės padės labiau patyręs bičiulis – garsus rašytojas Haris Kvebertas, dabar gyvenantis ramiame Auroros miestelyje. Tačiau netikėtai pasiekia žinia, kad pagalbos reikia pačiam Hariui – jo sode atrastas sudūlėjęs jaunos merginos kūnas. Tai Nola Kelergan, keistomis aplinkybėmis dingusi be žinios prieš trisdešimt metų. Visi įkalčiai prieš Harį, bet Markusas Goldmanas netiki jo kaltumu. Jis ryžtasi pats vykti į Auroros miestelį – išsiaiškinti visą tiesą apie Hario Kveberto bylą ir galbūt pagaliau parašyti knygą.

Kad sužinotų tiesą ir parašytų knygą, Markusui Goldmanui teks rasti atsakymą į mažiausiai tris klausimus:

Kas nužudė Nolą Kelergan?
Kas iš tikrųjų įvyko Auroroje prieš trisdešimt metų?
Ir ką reikia daryti, kad parašytum bestselerį?

"Tai geriausia, ką skaičiau pastaruoju metu. Knygą galima skaityti keliais lygmenimis – kaip puikų detektyvą, kaip sudėtingų santykių istoriją ir kaip pasakojimą apie tai, ką reiškia būti rašytoju ir kur slypi riba tarp tikrovės ir išgalvotų dalykų. Tai nuostabi knyga. Ji man priminė geriausius Johno Irvingo romanus."
Amazon.co.uk

Romaną "Visa tiesa apie Hario Kveberto bylą" galima skaityti keliais lygmenimis – kaip puikų detektyvą, kaip sudėtingų santykių istoriją ir kaip pasakojimą apie tai, ką reiškia būti rašytoju ir kur slypi riba tarp tikrovės ir išgalvotų dalykų. Tai meistriškai parašyta knyga, kurioje susitinka kokybiška pramoga ir tiesiog gera literatūra.

Šio amerikietiško romano autorius – jaunas šveicarų rašytojas Žoelis Dikeris (Joel Dicker, g. 1985) – daug laiko praleido Amerikoje ir puikiai pažįsta šią šalį ir jos gyventojus. „Visa tiesa apie Hario Kveberto bylą“ yra antroji rašytojo knyga, ji visame pasaulyje sulaukė didžiulio pasisekimo ir buvo apdovanota įvairiomis literatūrinėmis premijomis („Grand Prix du Roman de l'Académie fran?aise“, „Prix Goncourt des Licéens“ ir kt.).

Daugiau apie rašytoją ir jo knygas galite sužinoti apsilankę internetinėje svetainėje www.joeldicker.com


  • Pavadinimas originalo kalba: La Vérité sur l’Affaire Harry Quebert
  • Autorius: Joël Dicker
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 656
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090150238
  • Vertėjas: Pranas Bieliauskas
  • Iš kokios kalbos versta: prancūzų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Visa tiesa apie Hario Kveberto bylą"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Visa tiesa apie Hario Kveberto bylą", Joël Dicker. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Joël Dicker su knyga "Visa tiesa apie Hario Kveberto bylą" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Visa tiesa apie Hario Kveberto bylą" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Joël Dicker. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Visa tiesa apie Hario Kveberto bylą" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Visa tiesa apie Hario Kveberto bylą" perkama kartu