0

Visų ligų karalius: vėžio biografija

  • Nuolaida knygai -80%
4.5
(2 įvertinimai)
Kaina internetu: 2,99 €
Kaina knygyne: 14,49 €*
Sutaupote: 11.50 € (80%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-02-16 Tomas

Puiki knyga.

Informacija

Visų ligų karalius: vėžio biografija

  • Leidėjas: Versus aureus
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 15x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 688
  • ISBN ar kodas: 9789955343523

2021-01-31 2.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Visų ligų karalius: vėžio biografija" aprašymas

2011- ųjų Pulitzerio premijos laureatas, plačiai žinomas onkologas ir tyrėjas Siddhartha Mukherjee pasakoja vėžio istoriją, savotiškai pateikia senovinės ligos kroniką – kadaise ši liga buvo slepiama, apie ją buvo kalbama pašnibždomis, tačiau vėliau viskas pasikeitė ir vėžys tapo tartum mirtina kintančios formos esybe, viską persmelkiančia, metaforiška, medicinine, moksline ir politine galybe, kad dabar jis dažnai vadinamas mūsų laikų maru.

Knyga "Visų ligų karalius: vėžio biografija" - tai „biografija“ pačia tikriausia to žodžio prasme, bandymas perprasti tokios nemirtingos ligos mintis, suprasti jos esybę ir paneigti mitus apie jos elgesį, o kartu tai klausimas: ar kada nors bus įveiktas vėžys? Ar įmanoma iš tiesų šią ligą visam laikui pašalinti iš mūsų kūnų ir iš mūsų visuomenės?

Į šiuos klausimus Siddhartha Mukherjee atsako pasitelkdamas tikras asmenybes, gyvenusias seniai ir gyvenančias šiandien, aprašydamas jų ligos istorijas ir pagijimus. Anot autoriaus, vėžys – tai ne viena liga, o visa jų virtinė, nes visoms būdinga viena esminė savybė: nenormalus ląstelių augimas.

Knygoje "Visų ligų karalius: vėžio biografija" meistriškai sujungiami biologinis ligų bendrumas, svarbios kultūrinės ir politinės temos, kurios perbėga per įvairius vėžio įsikūnijimus, ir skaitytojui pateikiamas vientisas įtraukiantis pasakojimas, primenantis puikų romaną su nepaprastais herojais ir įvykiais. Siddhartha Mukherjee nesistengia atpasakoti kiekvieno vėžio, bet bando aptarti bent jau svarbiausias temas, kurios tęsėsi per visą vėžio istoriją, trunkančią daugiau nei 4ooo metų.

Iš anglų k. vertė Birutė Tumienė ir Jaroslav Tumas

2020-02-16

Puiki knyga.

2016-04-17

Vėžio istorija "oficialios" medicinos požiūriu. Knyga skaitosi labai įdomiai, kaip romanas. Bet prastas vertimas.

Parašykite atsiliepimą apie "Visų ligų karalius: vėžio biografija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos knygos apie sveikatą

Sidhartha Mukherjee parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Visų ligų karalius: vėžio biografija, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Visų ligų karalius: vėžio biografija aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Visų ligų karalius: vėžio biografija už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Visų ligų karalius: vėžio biografija? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Sidhartha Mukherjee tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Visų ligų karalius: vėžio biografija" perkama kartu