0

Visų ligų karalius: vėžio biografija

  • Nuolaida knygai -80%
4.5
(2 įvertinimai)
Kaina Internetu: 2,99 €
Kaina Knygyne: 14,49 €*
Sutaupote: 11.50 € (80%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
2020-02-16 Tomas

Puiki knyga.

Informacija

Visų ligų karalius: vėžio biografija

  • Leidėjas: Versus aureus
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 15x24, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 688
  • ISBN ar kodas: 9789955343523

2020-08-31 2.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

2011- ųjų Pulitzerio premijos laureatas, plačiai žinomas onkologas ir tyrėjas Siddhartha Mukherjee pasakoja vėžio istoriją, savotiškai pateikia senovinės ligos kroniką – kadaise ši liga buvo slepiama, apie ją buvo kalbama pašnibždomis, tačiau vėliau viskas pasikeitė ir vėžys tapo tartum mirtina kintančios formos esybe, viską persmelkiančia, metaforiška, medicinine, moksline ir politine galybe, kad dabar jis dažnai vadinamas mūsų laikų maru.

Knyga "Visų ligų karalius: vėžio biografija" - tai „biografija“ pačia tikriausia to žodžio prasme, bandymas perprasti tokios nemirtingos ligos mintis, suprasti jos esybę ir paneigti mitus apie jos elgesį, o kartu tai klausimas: ar kada nors bus įveiktas vėžys? Ar įmanoma iš tiesų šią ligą visam laikui pašalinti iš mūsų kūnų ir iš mūsų visuomenės?

Į šiuos klausimus Siddhartha Mukherjee atsako pasitelkdamas tikras asmenybes, gyvenusias seniai ir gyvenančias šiandien, aprašydamas jų ligos istorijas ir pagijimus. Anot autoriaus, vėžys – tai ne viena liga, o visa jų virtinė, nes visoms būdinga viena esminė savybė: nenormalus ląstelių augimas.

Knygoje "Visų ligų karalius: vėžio biografija" meistriškai sujungiami biologinis ligų bendrumas, svarbios kultūrinės ir politinės temos, kurios perbėga per įvairius vėžio įsikūnijimus, ir skaitytojui pateikiamas vientisas įtraukiantis pasakojimas, primenantis puikų romaną su nepaprastais herojais ir įvykiais. Siddhartha Mukherjee nesistengia atpasakoti kiekvieno vėžio, bet bando aptarti bent jau svarbiausias temas, kurios tęsėsi per visą vėžio istoriją, trunkančią daugiau nei 4ooo metų.

Iš anglų k. vertė Birutė Tumienė ir Jaroslav Tumas

2020-02-16

Puiki knyga.

2016-04-17

Vėžio istorija "oficialios" medicinos požiūriu. Knyga skaitosi labai įdomiai, kaip romanas. Bet prastas vertimas.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu