0

Visuotinė lietuvių enciklopedija. Papildymų tomas

  • Nuolaida knygai -48%
Kaina Internetu: 27,39 €
Kaina Knygyne: 52,19 €*
Sutaupote: 24.80 € (48%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Visuotinė lietuvių enciklopedija. Papildymų tomas


2020-08-31 27.39 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

"Visuotinė lietuvių enciklopedija" yra originalus mokslinis informacinis leidinys, pateikiantis susistemintą informaciją apie pasaulį ir Lietuvą, Visatą ir Žemę, pasaulio ir civilizacijos istoriją, visų žemynų tautas ir jų kultūrą, mokslą, ekonomiką, pasaulio religijas, humanistines ir krikščioniškąsias vertybes.


Pirmoji universali enciklopedija, parengta ir išleista atkūrus Lietuvos nepriklausomybę. Enciklopedijoje yra apie 115 000 straipsnių, 24 000 iliustracijų , 650 žemėlapių. Pateikiama naujausių duomenų iš visų mokslo bei gyvenimo sričių ir jų istorijos, aprašoma valstybės, žymiausios istorinės asmenybės ir amžininkai.


Penkta dalis enciklopedijos skiriama Lietuvai ir lituanistikai.


Papildymų tome pateikiama naujų straipsnių 1-25 tomo straipsnių papildymų, naujų pastebėtų svarbesnių klaidų atitaisymai, tomo pabaigoje - visų pastebėtų svarbesnių klaidų atitaisymai.

Nauji straipsniai pateikiami apie tuos objektus, kurie neaprašyti "Visuotinės lietuvių enciklopedijos 1-25" tomuose ir jų papildymuose, nors yra panašaus reikšmingumo. Skaitytojų patogumui (kad informacija apie sus išspausdintus papildomus straipsnius būtų vienoje vietoje) abėcėlės tvarka kartu su naujais straipsni nurodomi straipsniai, esantys 5, 10, 15 ir 20 tomų papildymuose: pateikiama straipsnio antraštė, kiti metrikos duomenys, apibrėžimas ir tomo numeris su žvaigždute.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu