⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vyskupo Antano Baranausko anketa dvasininkams (1898 m.)

Kaina: 10,29 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-03-31 10.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vyskupo Antano Baranausko anketa dvasininkams (1898 m.)" aprašymas

Knygoje publikuojama Seinų vyskupo Antano Baranausko iniciatyva 1898 m. sudaryta anketa Seinų vyskupijos dvasininkams ir šių parapijų dvasininkų atsakymai į anketos klausimus. Kadangi Seinų vyskupija buvo sudaryta iš dviejų dalių: lenkiškosios ir lietuviškosios, - tai atsakymai gauti iš abiejų vyskupijos dalių parapijų. Atsakymuose pateikti duomenys apie kalbų – lietuvių ar lenkų – vartojimą pridėtinėse pamaldose, bažnyčiose atliekamas liturgines apeigas, giedamas giesmes, kunigų aprangą, procesijas, santuokas, laidotuves, kalėdojimą. Dokumentai spausdinami originalo (lenkų) kalba su vertimu į lietuvių kalbą.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vyskupo Antano Baranausko anketa dvasininkams (1898 m.)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Religijos studijos

Algimantas Katilius pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Vyskupo Antano Baranausko anketa dvasininkams (1898 m.)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Vyskupo Antano Baranausko anketa dvasininkams (1898 m.)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Vyskupo Antano Baranausko anketa dvasininkams (1898 m.)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Vyskupo Antano Baranausko anketa dvasininkams (1898 m.)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Algimantas Katilius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Vyskupo Antano Baranausko anketa dvasininkams (1898 m.)" perkama kartu