0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ypatinga Selės išmintis

  • Nuolaida knygai -30%
Kaina internetu: 11,99 €
Kaina knygyne: 16,99 €*
Sutaupote: 5.00 € (30%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 11.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Ypatinga Selės išmintis" aprašymas

Britų rašytojos Ruth Hogan romane „Ypatinga Selės išmintis“ pasakojama apie kardinaliai pasikeitusį kadaise energingos, maištingos ir nepriklausomos moters gyvenimą. Viskas įvyko per tragišką akimirką prieš dvylika metų, bet laikas, pasirodo, žaizdų negydo. Norėdama atsikratyti skausmo, romano „Ypatinga Selės išmintis“ herojė Maša (taip ją vadina draugė, prisiminusi Čechovo „Žuvėdros“ veikėją) daro rutininius veiksmus – visais sezonais ir bet kokiu oru kiekvieną rytą plaukioja atvirame baseine, o kompanijoje su vilkšuniu vaikšto tarp antkapių senose viktorijietiškose kapinėse.

Rutina įtraukia taip stipriai, kad Maša nebesuvokia – jos gyvenimas įklimpo ir sustojo. Bet kartą Maša sutinka dvi moteris - Selę, ekscentrišką pagyvenusią damą, kuri draugauja su varnomis ir dainuoja kartu su vėju bei išmintingąją Kitę Miurielę – buvusią katalikiškosios mergaičių mokyklos auklėtinę, mago žmoną ir septyniasdešimtmetę riedučių diskotekos gerbėją. Naujosios pažįstamos Mašai parodo naujas galimybes, įdomias pažintis ir net galimus naujus santykius. Pirmą kartą per daugelį metų Maša pagalvoja, kad gyvenimas nesibaigia ir jau pradeda mintyse kitaip dėlioti savo būsimą ateitį. Ir tuomet romano „Ypatinga Selės išmintis“ autorė Ruth Hogan savo herojei primena – praeitis savo aukas paleidžia labai nenoriai.

Recenzentai ir skaitytojai pažymi, kad Ruth Hogan meistriškai kuria atmosferą ir dosniai dėlioja emocinius akcentus – viename knygos „Ypatinga Selės išmintis“ puslapyje gali persipinti ir nepaprastai graudi, ir neregėtai linksma situacijos. Ypač juokingos scenos, kuriose herojė bendrauja su savo keturkoju draugu, vilkšuniu Haziumu.

Pati autorė savo intencijų ir neslepia – kalbėdama apie romaną ji teigia, kad norėjo parašyti knygą apie viltį ir pilnavertį gyvenimą, tuo pačiu bandydama išspęsti kelias sunkias ir skausmingas problemas. Ir tai jai, be abejo, pavyko.

Ruth Hogan baigė anglų kalbos ir teatro studijas Londono universiteto Goldsmithso koledže, tačiau dešimt metų dirbo nuobodų darbą savivaldybėje. Trisdešimties pateko į automobilio avariją, prarado dalį darbingumo ir ėmė daugiau dėmesio skirti rašymui. 2012 metais Ruth ištiko dar vienas smūgis – ji susirgo vėžiu. Po chemoterapijos naktimis negalėdama užmigti parašė pirmąjį romaną „Pamestų daiktų saugotojas", kuris tapo bestseleriu ir buvo išleistas trisdešimtyje pasaulio šalių.

Iš anglų kalbos vertė Jūratė Pavlovičienė


  • Autorius: Ruth Hogan
  • Leidėjas: Balto
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 336
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094870248

Parašykite atsiliepimą apie "Ypatinga Selės išmintis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Ypatinga Selės išmintis", kurią skaitytojams dovanoja Ruth Hogan. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Ruth Hogan su knyga "Ypatinga Selės išmintis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Ypatinga Selės išmintis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ruth Hogan. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Ypatinga Selės išmintis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Ypatinga Selės išmintis" perkama kartu