0

Žydai Lietuvoje, Lenkijoje ir Rusijoje

  • Nuolaida knygai -84%
Kaina internetu: 3,99 €
Kaina knygyne: 23,85 €*
Sutaupote: 19.86 € (84%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Žydai Lietuvoje, Lenkijoje ir Rusijoje

  • Leidėjas: Versus aureus
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 18x25, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 724
  • ISBN ar kodas: 9789955346258

2020-10-31 3.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Žydai Lietuvoje, Lenkijoje ir Rusijoje" aprašymas

Antony Polonsky, Brandeis (JAV) universiteto profesorius, yra bene autoritetingiausias Rytų Europos žydų istorijos tyrinėtojas. Vienas naujausių jo darbų „Žydai Lietuvoje, Lenkijoje ir Rusijoje“ pateikia išsamų sintetinį istorinės, politinės ir kultūrinės žydų bendruomenės raidos minimose valstybėse vaizdą. Modernus ir gausiais archyviniais tyrimais paremtas darbas yra ne tik svarus indėlis į Rytų Europos žydų istoriją, bet ir ypatingai svarbus Lietuvos žydų istorijai.

Nors originaliame knygos pavadinime ir nėra Lietuvos vardo, tačiau istorinės realijos lėmė, kad Lietuva, būdama bendroje Lietuvos-Lenkijos (Abiejų Tautų Respublika) valstybėje ar Rusijos imperijos sudėtyje tapo neatsiejamu A. Polonsky studijų objektu.

XVIII a. Lietuvos ir Lenkijos žydų bendruomenė buvo didžiausia žydų bendruomenė pasaulyje ir tapo intelektinio bei religinio žydų gyvenimo centru Rytų Europoje. Autoriaus pasirinktas metodas į žydų istoriją žvelgti ne per konflikto ar kančios prizmę, o ieškoti bendros skirtingų bendruomenių sugyvensenos principų, suteikia skaitytojui daugiau galimybių pažinti žydų bendruomenės istoriją, jos vaidmenį Lietuvos, Lenkijos bei Rusijos istorijoje.

Iš anglų kalbos vertė Indrė Joffytė, Rūta Puišytė

Parašykite atsiliepimą apie "Žydai Lietuvoje, Lenkijoje ir Rusijoje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Žydai Lietuvoje, Lenkijoje ir Rusijoje, kurią skaitytojams dovanoja Antony Polonsky. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Antony Polonsky su knyga Žydai Lietuvoje, Lenkijoje ir Rusijoje jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Žydai Lietuvoje, Lenkijoje ir Rusijoje patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Antony Polonsky. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Žydai Lietuvoje, Lenkijoje ir Rusijoje palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Žydai Lietuvoje, Lenkijoje ir Rusijoje" perkama kartu