Kalėdinė patogupirkti.lt MUGĖ - ieškantiems dovanų! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Spencer Johnson (1938 m. lapkričio 24 d., Watertown, JAV - 2017 m. liepos 3 d., San Diego, JAV) –  gydytojas, rašytojas, pažintinių knygų vaikams ir motyvacinių knygų autorius.

Spencer Johnson gimė vidurinės klasės amerikiečių šeimoje. Jo tėvas buvo statybininkas, o mama mokytoja. Pietų Dakotoje gimęs vaikinas 1957 m.

Spencer Johnson knygos

Rasta: 6

Rasta: 6

baigė Kalifornijos Notre Dame mokyklą, studijavo Pietų Kalifornijos universitete, kur 1963 m. jam suteiktas psichologijos bakalauro laipsnis. Vėlaiu Airijoje studijavo Karališkoje chirurgijos kolegijoje, kur įgijo medicininį išsilavinimą. Nors ilgą laiką dirbo gydytoju, jo pavardė pasauliui žinoma dėl verslo ir lyderystės knygų. Būtent šių dalykų jis mokė Harvardo universiteto Verslo ir Valstybės studijų mokyklų studentus.

Dirbdamas gydytoju Spencer Johnson pastebėjo, kad pacientai vis grįžta su tais pačiais nusiskundimais. Jam kilo įtarimas, kad jie nededa jokių pastangų, kad pakeistų savo gyvenimo būdą. Johnson suprato, kad esama ne tik fizinių negalavimų, bet ir dvasinių skausmų, kurie ir trukdo žmonėms pasveikti.

Turėdamas medicininį išsilavinimą ir gebėjimą rašyti Spencer Johnson kurį laiką dirbo medicinos prietaisų gamintojams. Jis sudėtingą techninę informaciją ir produktų aprašymus perteikdavo taip, kad juos suprastų kiekvienas vartotojas.

Vienas iš jo kūrybos bruožų – gebėjimas suformuoti aiškias verslo psichologijos ir lyderystės įžvalgas ir jas kūrybiškai suderinti su grožinės literatūros vaizdingumu. Dar 1982 m. jis su verslo konsultantu Ken Blanchard išleido knygą „Vadybos sėkmė – sprendimai per minutę“, kurioje efektyvios vadybos principai pateikiami pasakojant vieno vaikino istoriją.
Spencer Johnson ir Ken Blanchard susitiko viename vakarėlyje 1980-aisiais. Tuo metu Johnson su savo pirmąja žmona Ann Donegan rašė pažintines knygas vaikams apie didžiuosius istorijos veikėjus, tokius kaip Čerčilis, Konfucijus ar Kolumbas. Būtent kūrybinės vaizduotės ir įtaigaus pasakotojo reikėjo verslą konsultuojančiam Balnchardui, kuris tikėjo istorijų galia – vyrai nusprendė bendradarbiauti ir bendromis pastangomis išleido pirmą knygą.

Daugiau nei tris dešimtmečius bestselerių sąrašuose karaliavęs Spencer Johnson vengė viešumo – sunku rasti jo fotografiją, taip pat ir interviu. Jam buvo svarbu daryti įspūdį savo mintimis ir knygose išsakytomis įžvalgomis, o ne asmeniniu gyvenimu, sako jį pažinoję bičiuliai.