Uždaryti

Pasitikėjimo instruktorius

Pasitikėjimo instruktorius

(0 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 1 darbo diena
Leidėjas: Vitae Litera
Išleidimo metai: 2018
Formatas: 15x21, kieti viršeliai
Puslapių skaičius: 256
ISBN ar kodas: 9786094543548
SKAITYTI IŠTRAUKĄ
TURINYS
Pirkite dabar!
14,79 €
Turime sandėlyje!
Greitas atsiėmimas Vilniuje

Anotacija

Kolekcinė Alex Monaco knyga, kurią gali įsigyti tik čia!

Alex Monaco – verslininkas, lektorius, bestselerio „Laimingi šunsnukiai“ autorius naujausioje knygoje „Pasitikėjimo instruktorius“ pasakoja apie tai, kaip jis pats išmoko būti ne tik sėkmingas, bet ir laimingas, ir dalinasi patarimais, kuriuos prieš keletą metų jam davė pasitikėjimo instruktorius.

2013 metais Saint Tropeze Alex Monaco susipažino su pasitikėjimo instruktoriumi, kuris pažadėjo per 47 dienas pakeisti jo gyvenimą. Kitu atveju ketino sumokėtu Alexui 3000 eurų baudą.

Autorius žada, kad perskaitę knygą „Pasitikėjimo instruktorius“ tapsite žmogumi-magnetu – tokiu, kuris traukia pačius sėkmingiausius, labiausiai įkvepiančius, charizmatiškus, žavesį skleidžiančius žmones. Knygoje jis siūlo visiškai naują požiūrį į bendravimą, kuris pakeis ne tik žmonių požiūrį į jus, bet ir jūsų pačių požiūrį į save.

Pats Alexas pripažįsta, jog puikiai žino, ką reiškia bijoti viešumos, baimintis žiūrėti į akis naujai sutiktam žmogui, nervintis, kai reikia viešai kalbėti ir nuolat jausti nepasitikėjimą savimi būnant tarp turtingesnių, sėkmingesnių ir įdomesnių žmonių. Kaip toks išsigandęs ir nepasitikintis savimi žmogus gali traukti kitų dėmesį? Kaip jam susirasti draugų, partnerių, galiausiai, kaip rasti moterį? Panašu, kad neįmanoma. Būtent todėl reikia imtis veiksmų, kurie vos per 47 dienas gali pakeisti visą jūsų tolesnį gyvenimą.

Knygoje „Pasitikėjimo instruktorius“ Alexas ne tik pasakoja savo patirtį su sutiktu pasitikėjimo instruktoriumi, bet ir siūlo naudingų patarimų visiems, norintiems išlaisvinti savo užslėptą žavesį ir charizmą, siekiantiems apsupti save sėkmingais žmonėmis. Knygoje rasite ir paaiškinimus, kaip veikia nepasitikėjimas ir kas pasikeičia, kai imate pasitikėti savimi.
Autorius siūlo išmokti nuolat jaustis gerai be jokių papildomų priemonių – pinigų, plastinių operacijų ar komplimentų.

Pagrindinė knygos „Pasitikėjimo instruktorius“ idėja - būti pasitikinčiu ir laimingu žmogumi turime mokytis per patirtį, o ne klausydami gudrių patarimų. Taip, kaip, pavyzdžiui, mokomės vairuoti.

Atrask naują požiūrį į bendravimą… Patirk šimtaprocentinį pasitikėjimą… Suprask, kaip veikia nepasitikėjimas… Patirk pasitikėjimą, pajusk jį – suvaldyk jį! 

Išlaisvink charizmą! Išmok jaustis gerai be muzikos, pinigų, plastinės operacijos, komplimentų, kitų išorinių papildomų priemonių!

Alex Monaco yra gyvenimo provokatorius, verslininkas, knygų „Sielos drabužiai arba becukris A.“, „Laimingi šunsnukiai“ autorius ir lektorius, vedantis mokymus, seminarus.  Alex Monaco taip pat yra įkūręs internetinio įvaizdžio studiją ir drauge su partneriais sukūręs vieną sėkmingiausių Lietuvoje saviugdos mokymų svetainių „Onbotraining“. Jis yra padėjęs daugybei žmonių atsikratyti standartinio mąstymo, kuris neveda į priekį.
Saviugdos mokymai (Onbotraining) buvo apdovanoti MIT — Masačusetso technologijos universitete.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis

Taip pat siūlome
Laimingi šunsnukiai
Alex Monaco
Internetu:
9,99 €
Knygyne*:
13,99 €
Sielos drabužiai arba becukris A.
Alex Monaco
Internetu:
9,99 €
Knygyne*:
14,99 €
Vienuolis, kuris pardavė "Ferrarį"
Robin Sharma
Internetu:
4,99 €
Knygyne*:
7,99 €
Plataus mąstymo jėga
David J. Schwartz
Internetu:
4,49 €
Knygyne*:
8,99 €
Sakmės apie jėgą (IV-oji knyga)
Carlos Castaneda
Internetu:
1,99 €
Knygyne*:
2,87 €
Įvaizdis + Stilius = Sėkmė
Anke Schmidt-Hildebrand, Dietrich Hildebrand
Internetu:
3,99 €
Knygyne*:
7,24 €
Tavo kūnas sako "Mylėk save!"
Lise Bourbeau
Internetu:
8,99 €
Knygyne*:
10,49 €
Dešimt žingsnių į sėkmę
Kacudzo Niši
Internetu:
3,99 €
Knygyne*:
4,92 €
Amžių išmintis. Amžinos tiesos kasdieniam gyvenimui
Wayne W. Dyer
Internetu:
6,99 €
Knygyne*:
7,67 €