Uždaryti

Poeto ir kunigo drama. Biografinė knyga apie rašytojo Vinco Mykolaičio-Putino gyvenimą

-29%

Poeto ir kunigo drama. Biografinė knyga apie rašytojo Vinco Mykolaičio-Putino gyvenimą

(0 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 2 darbo dienos
Leidėjas: Žuvėdra
Išleidimo metai: 2018
Formatas: 14x21, kieti viršeliai
Puslapių skaičius: 320
ISBN ar kodas: 9786098219067
Pirkite dabar!
Internetu: 8,39 €
Knygyne*: 11,69 €
Sutaupote: 3,30 € (29%)
Turime sandėlyje!
Greitas atsiėmimas Vilniuje

Anotacija

Biografinėje knygoje "Poeto ir kunigo drama. Biografinė knyga apie Vinco Mykolaičio-Putino gyvenimą" pasakojama apie žymaus lietuvių rašytojo Vinco Mykolaičio-Putino (1893-1967) gyvenimą.

Poetas, mokslininkas, filosofas, romanų ir dramų kūrėjas, profesorius, akademikas daugelį žavėjo vidine dvasine elegancija, spindėjo taurios asmenybės grožiu.

Knygoje "Poeto ir kunigo drama. Biografinė knyga apie Vinco Mykolaičio-Putino gyvenimą" vaizduojami dramatiški šio rašytojo gyvenimo vingiai, jiems autentiškumo suteikia amžininkų paliudijimai, daugybė archyvinių dokumentų. Kūrėjo vidinį pasaulį padės atskleisti ir Putino dienoraščiai.

Pratarmė

Pratarmės vietoje
 
2013 metais išleista mano knyga „Išsivadavimas" apie rašytoją Vincą Mykolaitį-Putiną sukėlė nemažą susidomėjimą: ją palankiai vertino skaitytojai, esu gavęs malonių laiškų iš garbingų dvasiškių. Tais pačiais metais rašytojo gimtojo krašto - Prienų rajono — savivaldybė man suteikė pirmąją naujai įsteigtą Vinco Mykolaičio-Putino literatūros premiją.
Spaudoje buvo pareikšta ir kritinių pastabų. Į daugelį jų atsižvelgiau ruošdamas spaudai šį knygos variantą, gerokai jį papildžiau ir patikslinau. Per penkerius metus spaudoje buvo paskelbta naujų biografinių detalių, kurios taip pat pakoregavo ankstesnės knygos tekstą.

Autorius

Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis