Uždaryti

Žali sausainiai. Knyga sveikiems neurotikams

-27%

Žali sausainiai. Knyga sveikiems neurotikams

(1 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 1 darbo diena
Leidėjas: Tyto alba
Išleidimo metai: 2017
Formatas: 15x21, kieti viršeliai
Puslapių skaičius: 300
ISBN ar kodas: 9786094662812
Pirkite dabar!
Internetu: 9,59 €
Knygyne*: 12,99 €
Sutaupote: 3,40 € (27%)
Turime sandėlyje!
Greitas atsiėmimas Vilniuje

Anotacija

Psichologė ir psichoterapeutė Agnė Matulaitė buvo įsitikinusi, kad ji labiau kalbėtoja nei rašytoja, tačiau, paskatinta kolegų ir šeimos, savo gilesnius pamąstymus apie kasdienius dalykus sudėjo į knygą „Žali sausainiai. Knyga sveikiems neurotikams“, kurioje atskleidžia jautrias įžvalgas ir leidžia skaitytojui atpažinti bei geriau suprasti save.

Autorės tekstai, kai kurie jau viešinti socialinėje erdvėje, jos įžvalgos apie kasdien patiriamus, matomus, išgyvenamus dalykus, kūno ir sielos jutimų apmąstymai – visa tai sudėta knygoje, kuri puikiai atspindi A. Matulaitės tikėjimą, jog ji – kalbėtoja. Knyga iš tiesų parašyta taip, jog pati prabyla į skaitytoją – drauge mąsto, padeda suprasti ir atpažinti savo jausmus.

Pasak A. Matulaitės, daugelis mūsų šiais laikais galėtų vadintis sveikais neurotikais. Mes pernelyg daug nerimaujame, tačiau kuo puikiausiai funkcionuojame. Nerimas tapo nuolatiniu palydovu, kuris tik kartais padeda, o kur kas dažniau bereikalingai stabdo, verčia bijoti ir nepasitikėti savimi, jaustis vienišiems. Ne kartą knygoje A. Matulaitė pabrėžia lėtumo svarbą ir tą privilegiją gyventi lėtai, kurią turi vis mažiau žmonių. Nepaisant trumpų knygos tekstų, joje taip pat juntamas lėtumas.

Knygoje „Žali sausainiai“ A. Matulaitė aprėpia daugybę gyvenimiškų temų – nuo santykių su tėvais ir vaikais iki politikos ar buvimo moterimi reikšmės. Ji kelia klausimus ir drauge ieško atsakymų – kur slypi meilė? Kodėl svarbu kalbėtis? Drąsiai ir atvirai kalba apie kūniškumą, seksualumą, požiūrį į psichologus, santykius darbinėje aplinkoje, išvaizdą ir senėjimą, mokslą ir žaidimus.

Nenustebkite čia radę ir išsamesnę komplimentų ar dainos „Juoda orchidėja“ analizę. Tačiau autorė nesistengia vien tik psichologės žvilgsniu vertinti visko, kas vyksta žmoguje ir jo aplinkoje. Knygoje „Žali sausainiai“ apstu paprastų ir jautrių pastebėjimų, trumpų vaizdelių, kuriuos A. Matulaitė palieka pajusti ir įvertinti skaitytojui, neprikišdama jokio vertinimo ar analizės.

„Jums pažįstamas tas jausmas, kai po visus namus ieškai kokio nors daikto ir netikėtai randi savo kišenėje? Arba kai eini pro tą pačią vietą keletą kartų per dieną ir staiga pastebi, ko iki tol nematei? Taigi. Agnė visiškai netikėtai kitaip rašo apie tai, ką mes kasdien patiriame, bet dažnai to nepastebime ir nepakankamai įsisąmoniname.“
Dr. Paulius Skruibis, psichologas

Agnė Matulaitė (g. 1971 m) – praktikuojanti psichologė-psichoterapeutė, socialinių mokslų daktarė. Psichoterapijos mokėsi Didžiojoje Britanijoje. Dėsto Vilniaus universitete, Filosofijos fakultete. Yra dėsčiusi Londono universitete – University College of London, taip pat Paryžiaus universitete, Oksfordo bei Kembridžo universitetuose. Dalyvauja tarptautiniuose tyrimuose, skaito pranešimus konferencijose. Birkbeck University of London už mokslinę veiklą suteikė Garbės tyrėjos vardą (Honorary Research Fellow). Su vyru Remigijumi Šimašiumi gyvena Vilniuje ir augina tris vaikus.Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis

Taip pat siūlome
Postmodernistinis sielų valymas, I dalis
Kostas Kaukas
Internetu:
2,49 €
Knygyne*:
2,99 €
Kodėl yra taip, kaip yra? Publicistika, eseistika ir beletristika
Jonas Mikelinskas
Internetu:
2,49 €
Knygyne*:
8,84 €
Iš gyvenimo garstyčių bei krienų
Kęstutis Navakas
Internetu:
2,59 €
Knygyne*:
6,79 €
Savasties ieškojimas arba laiškai Amerikos lietuviams
Romualdas Grigas
Internetu:
1,79 €
Knygyne*:
2,49 €
Rekviem septyniems broliams. Sakmė apie dabartį
Kostas Kaukas
Internetu:
2,99 €
Knygyne*:
3,39 €
Mano provincija
Stasys Tumėnas
Internetu:
4,60 €
Knygyne*:
5,18 €
Rūmas virš bedugnės
Laimantas Jonušys
Internetu:
1,99 €
Knygyne*:
9,19 €
Nebaigta sakmė
Šarūnas Laužadis
Internetu:
7,50 €
Knygyne*:
7,96 €
Tauta tarp kosmopolitų ir barbarų
Kazimieras Šiaulys
Internetu:
1,49 €
Knygyne*:
2,89 €