Uždaryti

Žmogaus ir Dievo metai

-31%

Žmogaus ir Dievo metai

(1 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 1 darbo diena
Leidėjas: Tyto alba
Išleidimo metai: 2016
Formatas: 15x22, kieti vrišeliai
Puslapių skaičius: 352
ISBN ar kodas: 9786094661969
Pirkite dabar!
Internetu: 6,99 €
Knygyne*: 9,99 €
Sutaupote: 3,00 € (31%)
Turime sandėlyje!
Greitas atsiėmimas Vilniuje

Anotacija

Kunigo Algirdo Toliato pirmoji knyga, kurią jis pavadino savo sielos knyga – „Žmogaus ir Dievo metai“. Knygoje sudėtas liturginių metų pamokslų ciklas, t. y. žmogaus ir Dievo metų ciklas.

Knyga „Žmogaus ir Dievo metai“ veda skaitytoją per svarbiausius metų laikotarpius – advento ramybę ir pasiruošimo rūpestį, Kalėdų džiaugsmą, kai gimsta Dievas ir žmogus mumyse ir atsiskleidžia visas mūsų pažeidžiamumas. Kunigo A. Toliato mintys keliauja per gavėnios laikotarpį, kai ateina mestas apsivalyti ir paruošti širdį ir mintis atgimimui. Išdavystė, atstūmimas, neviltis, mirtis ir galiausiai atgimimas – Velykos, kai galime pajusti, kad Dievas yra mums artimesnis nei mes patys sau.

Tokiu liturginiu keliu skaitytoją vedantis kunigas A. Toliatas knygoje „Žmogaus ir Dievo metai“ savotiškai apibendrina visą žmogaus gyvenimą ir jo buvimą šalia Dievo ir su Dievu. Tai pamokslai, įkrintantys giliai į širdį ir paliekantys ramybės bei pasitikėjimo jausmą.

Remdamasis Šventuoju Raštu ir interpretuodamas jo fragmentus autorius kalba apie dvasines ir dorovines žmogaus vertybes, atskleidžia pozityvų požiūrį į žmogaus ir Dievo santykį, dėsto tikėjimo tiesas. Tai guodžianti ir raminanti knyga, sielos kalbėjimas sielai.

Algirdas Toliatas (g. 1978 m.) baigė Vilniaus kunigų seminariją, studijavo Prancūzijoje. 2007 m. buvo įšventintas į kunigus. Po studijų Italijoje 2012 m. gavo dvasinės teologijos licenciato laipsnį ir buvo paskirtas kunigu Šv. Rapolo bažnyčioje. Nuo 2013 m. eina Lietuvos policijos vyriausiojo kapeliono pareigas. 2016 m. išleido savo pirmąją pamokslų knygą „Žmogaus ir Dievo metai“, 2017 m. – antrąją ciklo knygą „Gerumo liūnas“.

„Žmogaus ir Dievo metai“ – pirmoji kunigo A. Toliato knyga iš trilogijos, kuri skirta pagrindinėms trims dieviškosioms dorybėms – tikėjimui, vilčiai ir meilei. Kritikai ir visuomenės veikėjai šiuos pamokslus įvertino kaip kalbėjimą su žmonėmis visiems suprantama kalba – be moralizavimo, mokymo, be pozos ir kritikos.

„Žmogaus ir Dievo metai“ – ne vien pamokslų, bet ir mano sielos knyga."
Kunigas Algirdas Toliatas

"Kunigo Algirdo Toliato pamokslai, man regis, yra XXI amžiaus kunigo kreipimasis į visus – tikinčiuosius, netikinčiuosius ir ieškančiuosius. Kai kurie jo žodžiai man atrodo tokie įtikinantys, kad pagaunu save galvojantį, jog turbūt pats mėginčiau savo ar draugo tikėjimą pažadinti panašiu kreipimusi ir jam artima tiesosakos forma."
Leonidas Donskis, VDU profesorius

"Popiežius Pranciškus vis pabrėžia, kad ganytojas turi būti persismelkęs tų, kurie jo globai ir rūpesčiui patikėti, kvapu. Kunigas turi eiti pas žmones, kviesti visus į Eucharistijos šventę. Kun. Algirdas šiuo požiūriu yra pavyzdys. Jis atkakliai beldžiasi į žmonių širdis, kantriai beria Dievo Žodžio grūdus į kiekvieną dirvonuojantį lopinėlį."
Andrius Navickas, Bernardinai.lt vyriausiasis redaktorius

"Kunigo Algirdo Toliato meilė Dievui neužgožia meilės žmogui. Jis tikras dvasinis mokytojas, švelniai, atsakingai, su begaline kantrybe ir užsidegimu vedantis savo aveles į Aukščiausiojo išmintį. Jo pamokslai – tai kassavaitinė akistata su savo sąžine, raktas į širdį ir dar vienas laiptelis į Pasaulio ir Dievo pažinimą. Iš jo pamokslų visam gyvenimui išmokau, kad geriausia daugyba yra dalyba!"
Adrija Čepaitė, aktorė

"Tikėjimas yra vienas esminių tobulėjimo principų. Nesvarbu, kad esame skirtingų sričių specialistai, kiekvienas siekiam savo tikslų, kad įvairius procesus vadiname skirtingai. Esmė išlieka ta pati: visi mes vienoje valtyje, todėl svarbu išmokti keliauti drauge, o jei besąlygiškai tiki, tai savo tikslą pasieksi. Kunigas Algirdas skleidžia šią gerąją žinią suprantama šiandienos kalba."
Benediktas Vanagas, lenktynininkas

Jums taip pat gali patikti trečioji kunigo Algirdo Toliato pamokslų knyga „Šeštas jausmas yra pirmas“.

Atsiliepimai

2017 m. spalio 27 d.
Asta
Iš širdies į širdį.
Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis

Taip pat siūlome
Gerumo liūnas
Algirdas Toliatas
Internetu:
6,99 €
Knygyne*:
9,99 €
KOMPLEKTAS. Algirdas Toliatas: Žmogaus ir Dievo metai + Gerumo liūnas
Algirdas Toliatas
Internetu:
15,49 €
Knygyne*:
22,49 €
Šeštas jausmas yra pirmas
Algirdas Toliatas
Internetu:
6,99 €
Knygyne*:
9,89 €
Pokalbiai Tėvo Stanislovo celėje (2018)
Vita Morkūnienė
Internetu:
10,69 €
Knygyne*:
12,59 €
Dvasinės mintys
Benediktas XVI
Internetu:
3,49 €
Knygyne*:
3,79 €
Mano puodelis arbatos. Katalikės mamos apmąstymai
Daniele Bean
Internetu:
4,69 €
Knygyne*:
5,99 €
Misija. Šventojo Rašto žodžio įkvėpti apmąstymai
Mark Link, SJ
Internetu:
5,29 €
Knygyne*:
5,79 €
Melstis ir mylėti. Pokalbiai apie maldą su ankstyvąja Bažnyčia
Roberta C. Bondi
Internetu:
6,99 €
Knygyne*:
8,99 €
Tavo žodis - ugnis. Kaip gyventi Evangelija?
Fabio Cardi
Internetu:
4,49 €
Knygyne*:
4,99 €
Tave mylintis Dievas
Peter Kreeft
Internetu:
5,69 €
Knygyne*:
6,89 €