TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Aušvicas. Naciai ir „Galutinis sprendimas“

4.5
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 21,04 €
Kaina su kodu: 14,73 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-04-16 Tadas

Labai įdomi knyga! Nesigailiu nusipirkęs


2023-12-31 21.041 InStock
Į krepšelį

Knygos "Aušvicas. Naciai ir „Galutinis sprendimas“ " aprašymas

„Ši kruopščiai ir atvirai parašyta knyga nesidangsto iliuzijomis.“
The Washington Post

Britų istorikas Laurenceʼas Reesas knygoje „Aušvicas“ pateikia penkiolika metų rinktus interviu su Holokaustą išgyvenusiomis įvairių tautybių aukomis ir nusikaltėliais vokiečiais. Pašnekovai atskleidžia, kaip veikė koncentracijos stovyklos, kokie buvo masinių žudynių metodai, kas padėjo išgyventi arba sukurpti sėkmingą pabėgimo planą, užsimenama net apie viešnamį, kuriame riba tarp kalinių ir prižiūrėtojų tapdavo ypač menka. Ištyręs dar ir daugybę dokumentų archyvuose, autorius svarsto, kodėl kai kurie žmonės žydų genocidą vertina kaip teigiamą ar net sveikintiną įvykį. Jis klausia, kaip nutiko, kad XX amžiaus Vokietijos – kultūringos tautos Europos širdyje – piliečiai apskritai vykdė tokius nusikaltimus? Kodėl Baltijos šalyse, taip pat Lietuvoje, įsišaknijo antisemitinės pažiūros? Sykiu L. Reeso žvilgsnis platus – nepamirštama, kad stovykloje žuvo ar nukentėjo ir daugybė kitų tautų atstovų, netradicinės seksualinės orientacijos ir įvairias religijas išpažįstančių žmonių.

„Aušvicas“ – tai išsami studija ir unikalus liudijimas, kaip susiklosčius ekstremalioms aplinkybėms pasaulio istorijoje gali būti paprasta nužmogėti.

Laurence Rees (gim. 1957) – britų istorikas, dokumentinių filmų ir laidų kūrėjas, buvęs BBC istorinės programos vadovas. Jo laidos ir knygos naudojamos kaip mokomoji medžiaga Didžiosios Britanijos mokyklose. Jau daugiau kaip 20 metų autoriaus specializacija – Antrojo pasaulinio karo istorija, daugiausia jis tyrinėja nacistinės Vokietijos vykdytą politiką ir nusikaltimus, yra gavęs BAFTA, Tarptautinės dokumentikos, „Emmy“ ir kitų apdovanojimų. Vos pasirodęs „Aušvicas“ buvo išrinktas geriausia istorine metų knyga Didžiojoje Britanijoje.

Iš anglų kalbos vertė Matas Geležauskas


  • Autorius: Laurence Rees
  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 308
  • Formatas: 16x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094274787

Kiti taip pat domėjosi


2021-04-16

Labai įdomi knyga! Nesigailiu nusipirkęs

2021-04-14

Tai gana gera, labai lengvai skaitoma knyga, tačiau pirmoji jos pusė virsta „Galutinio sprendimo“ , o ne Aušvico istorija. Reesas sukilimui Sobibore skiria 13 puslapių ir aštuonis puslapius tam, kad papasakoti kaip Danija saugojo savo žydus. Abi šios įdomios istorijos, bet neturi nieko bendra su Aušvicu. Norėjau sužinoti daug daugiau apie klastingą, moraliai atstumiantį vergų darbo išnaudojimą didelėje Vokietijos pramonėje... Skaičius daugiau apie knygų Aušvico tematika šioje kažin ar sužinosite kažką naujo, tačiau pagilinti turimas žinias - tiks.

Parašykite atsiliepimą apie "Aušvicas. Naciai ir „Galutinis sprendimas“ "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie Holokaustą

Laurence Rees pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Aušvicas. Naciai ir „Galutinis sprendimas“ ", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Aušvicas. Naciai ir „Galutinis sprendimas“ " aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Aušvicas. Naciai ir „Galutinis sprendimas“ " už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Aušvicas. Naciai ir „Galutinis sprendimas“ "? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Laurence Rees tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Aušvicas. Naciai ir „Galutinis sprendimas“ " perkama kartu